Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen targyakat lehet feldugn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen targyakat lehet feldugni a huvelybe? Mi szamit mar perverznek?

Figyelt kérdés
Aruljatok el miket probaltatok mar ki eddig? Hatha kapok valami otletet.
2008. aug. 25. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
telefon,baseball ütő,pezsgős üveg,feszítővas,pajszer
2008. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
körkefe nyele, vastag szempillaspirál...
2008. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát nekem az ujjamon és a párom péniszén kívül egyelőre semmi más nem volt :) Egyesek a rezgő mobiltelefonra esküsznek... de én a helyedben beszereznék egy vibrátort :)
2008. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Bármilyen tárgyat be lehet dugni, ami befér, és nem éles, hegyes, piszkos, nem ázik el. Hogy milyen tárgyak vannak a háztartásotokban, azt nem tudom. Pl. egy hosszú, nem túl vastag uborka, az nem törik bele olyan könnyen, mint a banán és a virsli. De ha olyan igazi jó cucc nincs, akkor én is a vibrátort ajánlanám, annyira nem drága, mint amennyire jó.

Perverz mondjuk az élő hal. Meg lehet, hogy a döglött is. De lagalább jól csúszik. :)

2008. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A kereszténység szerint már a maszti miatt is pokolra jutsz, szóval ha úgy nézzük, minden az :)
2008. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
perverz? a szarral töltött koton!
2008. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

tudnék tippet adni privibe te merre vagy az országba esetleg szeméjeseen segitenék mert azért elkell ott a segitség néha

puszi a puncidra

2008. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
sündisznó
2008. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

nagyon figyelj mert csak 1x mondom el:



F13-Jet repülögép vagy Jumbojet ..esetleg egy panelházat tudnék javasolni... nekem a fénykard is bejött.... használhatsz Black and Decker Sövénynyirót esetleg láncfürészt... vagy nagyon tudom javasolni az orion televiziót a szódás szivon húsdarálóü is jó de a legnagyob orgazmust az epson nyomtato váltja ki esetleg zsebrádió vagy fázisceruza,esetlegh kös a két szélére kábelt és bikázd be egy fordal. könyvek,asztal,létra, persze egyszerre,távirányító hifitorony,pótkerék vizipipa gumicsirke kiskutya kutyaház játékvasút szerszámos láda Fúró szívlapát 9mm airsoft pisztoly winchester ismétlö kulcs,lakat kajak,malacpersej,uborka,féldisznó,borsó,sültkrumpli,mogyoró

,túrórudi,teás kancsó kávéfözö CD szótár telefon kuka jáék konzol bilentyüzet egér,igazi egér,monitor,gépház,provesszor,memoriakártya tunerkártya szekrény muskéta,távcsöves, szeretet,aktatáska,ágynemütartó,takaró,polcok,tapéta,ACDC poszter (feltekerve),zokni,alsónadrág,meltartó,szoknya,stusfürdü,haj

spray hajzselé fésü,fogkefe,fogkrém,szappan wc ülöke, tüzögép mp3 lejátszó plüssálat méröszallag headset zsírkréta söralátét szuperinfo,robogó,váltó,elakadásjelzó,mellény,elsösegélydobo

z,géz,hajgumi,papir, vagy esetleg ha semi se használ egy férfi himveszöje de utolsóhoz téleg bolondnak kel lenni

2010. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
5 ujjat egyszerre
2010. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!