Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szorongás elleni szerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szorongás elleni szerek okozhatnak impotenciát? Nehéz leszokni róluk?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz az, hogy aki ilyen szereket (antidepresszánsok, stb...) szed, akkor addig nem ajánlatos babát tervezni, míg ezzel fel nem hagy, és ki nem ürül a szervezetéből?
2008. aug. 25. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert ezek a szerek hatással lehetnek a babára, függőséget is okozhatnak, különböző elváltozásokat.
2008. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy SEDATIF PC nevű gyógyszer, alvászavar, szorongás és ingerlékenység orvoslására, én ezt szedtem/szedem néha (az idegességemre), nekem bevált.

Az benne a jó h homeopátiás készítmény, ebből kifolyólag nem okoz függőséget és nem vényköteles.

2008. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 8 éven keresztül szedtem antidepresszáns gyógyszereket (elég komolyakat) és egyáltalán nem kívántam a szexet. Már nem szedem és minden o.k.
2008. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképp fordulj orvoshoz! Több internetes oldal foglalkozik ezzel, és van, amelyiknek van saját orvosa is, aki tud segíteni!
2008. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!