Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi ido szukseges ahoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido szukseges ahoz, hogy egy parkapcsolatban a ket fel osszeszokjon a szex teren?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Valtozo, ez sokmindentol fugg. pl hogy ki mennyire erett, figg eletkori sajatossagoktol. Lelkiektol. ha egyik felkeszult masik nem...vagy ha egyik sem felkeszult...vagy ha mar mind a ketto...

na jol meg asszontam:D

ha konkretabban kerdeznel, talan jobban tudnank mondani vmit

2008. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha't en a baratommal veszitettem el a szuzessegem ,es szoktam gorcsolni mert ugy erzem neki nem jo velem azert mert nem vagyok tapasztalt...o meg mindig azt mondja ,hogy igenis nagyon jo velem es meglatom ,hogy hamarosan osszeszokunk...
2008. aug. 25. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
en ugyvagyok vele, h ha szeret es szeretem...akkor a szex teren sem lehet semmi baj, hiszen az is ahogy sokminden mas, megertesen alapul:) nefelj, nem kell aggodjal
2008. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
szerintem ne görcsölj azon hogy esetleg tapasztalatlan vagy, gondolj bele hogy ő benne is hasonló érzések vannak. ő se tökéletes,te se vagy az. ha azt mondja hogy jó akkor meg hidd el neki. a pasik talán megmondják ha nem jó, és még vele vagy nem. ha nem lenne jó a szex akkor meg dobott volna már,de nem teszi mert tényleg jó veled a szex.
2008. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
91%

na jó de azért ne arra alapozzon már szegény, hogy azért nem dobta a barátja, mert jó velea szex, hanem azért mert SZERETI.


Az összeszokás meg olyan dolog, hogy idővel mindenképpen létre jön

2008. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szeretjuk egymast !:)
2008. aug. 25. 19:33
 7/8 anonim válasza:

Vonzalomtól függ.

Nem csak a lényébe kell szerelmes lenni (mellesleg ez a legfontosabb), hanem a testébe is.

Ha vonzódsz hozzá akkor nincs kérdés.

2008. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kb fél év 1 év, ha összeszokást kérdezel, de van aki egyből összhangban van.
2008. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!