Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tortenhet-e barmien testi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortenhet-e barmien testi valtozas, a nemi elet elkezdese utan?

Figyelt kérdés
a mellek nem fejlodnek jol ki,vagy ehez hasonlok...
2008. aug. 25. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted a melleid nem fejlődnek rendesen, akkor annak hormonális, vagy gentikai okai lehetnek, egy puszta sextől még nem megy össze az ember melle. Egyébiránt dokival is erősen ajánlott konzultálni erről.
2008. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztek, akkor igen. Hatalmasra nőhet a pocakod.
2008. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a 'majd nem fejlődsz tovább' sztorival esetleg anyucik szokták riogatni pici lányukat, ha nem akarják, hogy korán kezdjenek nemi életet...
2008. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kossz..tudom h nohet a pocakom:))...amugy nem arra ertettem,hanem vannak valtozasok a testen?
2008. aug. 25. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnően jó kedélyű leszel :) Amúgy mondják azt is, h kiegyensúlyozottabb leszel, ezért kevesebb pattanás vagy ilyesmi. A melled nem fog sztem változni, max ha még serdülő korban vagy, mert akkor ugye még nő.
2008. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
anyák szokták mondani a gyereküknek, hogy észreveszik, hogyha elveszti a szűzességét. gondolom erről te is hallottál. no, megmondom én neked, hogy jó anyám 2 éve azt hiszi, nem vagyok szűz, mert volt egy jó barátom, akivel sok időt töltöttünk együtt, és szerinte biztos jártam vele, csak nem mondtam el itthon. nos, ez szemen szedett hülyeség, a szűzességemet most vesztettem el, pár hónapja, életem első szerelmével. ennyit a szülők megérzéseiről:)
2008. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hat 17leszek,ugyhogy nem hinnem,de azert megkerdeztem,ezzel nem veszithettem semmit,ugye?:) kosz mindenkinek
2008. aug. 25. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az emberek, férfiak is, talán nők előbb megállnak, de 21 éves korunkig még nőhetünk, fejlődhetünk. szóval addig még a melled is nyugodtan nőhet.
2008. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk meg szőrös lesz a kezünk a hokizástól :D
2008. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Testi változás nem igazán szokott lenni, legfeljebb a bőr, haj, köröm szépül, meg az intenzív testmozgás ugye az alaknak is jót tesz. Ami sokkal feltűnőbb szokott lenni, az a viselkedés. Persze a viselkedésed mástól is megváltozhat. De a vicc jól leírja:

-Honnan tudod hogy melyik csaj a szűz?

-Onnan hogy az hátrafordul ha füttyentessz utána.

2008. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!