Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sperma meddig marad benn a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sperma meddig marad benn a hugycsőben?

Figyelt kérdés
Mert szeretkeztünk és elmentem meg minden aztán másnap hugyozok sokat meg minden és még mindig jön ki huggyal egy kis kevés mer ragad meg minden.
2008. aug. 24. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
előbb a saját tested anatómiájával kéne megismerkedned, mielőtt szexelsz!!!! pff!
2008. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
A sperma nem hugycsőben hanem a hüvelyben van és onnan folyik ki..Elég baj az ha neked a hugycsövedben van.
2008. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Ki mondta h nő a kérdező?:D
2008. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
szerintem is pasi a kérdező, egy lány nem irja be, hogy "hugyozok".
2008. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
már bocs de látszik h férfi a kérdező ugyhogy nem tudom mit pampognak az előttem szólok h anatómia meg mittudomén... elkéne olvasni a kérdést...
2008. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
sztem szex után közvetlen menj "hugyozni" , elvileg akkor kijön az egész meg minden
2008. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Jah tényleg eddig fel sem tűnt nekem hogy pasi a kérdező :D
2008. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok.

Megyek hugyozni szerintem kijön az egész de estére újra hugyozok azt érzem hogy még ragad meg minden.

2008. aug. 24. 13:00
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha ragadsz akkor az nem a hugy csövedben van hanem a makkodon vagy a fitymán... egyszerűen törölgesd le következőnek
2008. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Ragaaaad? Megkéne mosni faszikám. Amúgy ez a "meg minden" duma jártas nálatok? Eléggé falusian parasztos szóbeszéd, nem mondom. Na a lényegre térve ajánlatos szeretkezés után vagy fürdeni vagy legalább megtörölni a fütyköst és akkor nem fog ragadni "meg minden".

cukorfalat

2008. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!