Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem igazán vagyok tapasztalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán vagyok tapasztalt a smárolásban. Ha járok valakivel észre fogja venni?

Figyelt kérdés
egy lány avgyok és régen volt h jártam vkivel és azis régen h csókolóztam...és nem igazán volt alkalmam gyakorolni vagy iylesmi vagy ha volt is iylen már régen volt..ha elkezdek járni vkivel és erre kerülne sor észre veszi ha bénázok? ha igen akkor meg fogja említeni?:S
2008. aug. 23. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
olyan ez mint a biciklizés,hamar belejössz! Úgyis irányít,te csak kövesd.
2008. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néhány éves szünetem volt a csókolózásban, de nem felejtettem el, most is ugyanúgy megy mint előtte:) Szerintem ne aggódj emiatt.
2008. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha már jársz valakivel, miért nem vagy hozzá őszinte?:S én barátomhoz mindig őszinte voltam, mikor összejöttünk kérdezte, csókolóztam e már valakivel, és azt mondtam, hogy nem. kérdeztem, hogy miért kérdezi, és azt válaszolta, hogy mert ennek ellenére elég ügyes vagyok. szóval nyugi:)
2008. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szt kovesd a baratodat es ugy te is rajossz h kell de van akinek a vereben van szt probald meg a sajatt modszereddel ugy ahogy te erzed es aztan ugy ahogy a baratod csinalja;):D
2008. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a lényeg h ne körkörösen csináld mert azt útálja mindenki
2009. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!