Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezés után egy kissé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés után egy kissé felszoktam puffadni. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mert először nem kaptam rá értelmes magyarázatot. Valaki még azt is írta hogy terhes vagyok, de gumival védekezünk mindig efelett meg sosem élvez a gumiba és a tesztem is negatív lett.
2008. aug. 23. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
A hüvelybemenetnél vagy pufi?mert az attól van,hogy nem ürült ki a neminedv,de idővel elmúlik.
2008. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nem ott, hanem a hasam szokott egy kissé felpuffadni :S
2008. aug. 23. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
ez nekem is így szokott lenni...nekem azt mondták hogy azért mert tele megy levegővel....mondjuk ez elég furcsa lehetőségnek tűnik.
2008. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem hülyeség pedig,lehet ez az oka!
2008. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint (utolsó válaszolónak szól) mire írtad ezt hogy "lehet ez is az oka". Arra hogy terhes lehetek vagy arra amit az előtted lévő írt?
2008. aug. 23. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így járni. Ez attól van hogy ahogy szexeltek, megy beléd levegő. Nem feltétlenül a hasadba megy, mert hát oda hogy menne lentről, de valsz csak úgy érzed.
2008. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező!Én írtam 2vel fentebb,a levegőre gondoltam mint lehetőség,nem terhességre,az hülyeség.
2008. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget és a válaszokat :)
2008. aug. 23. 21:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!