Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért véreztem szex után?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért véreztem szex után? Vagy még mindig a mensim volt?

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtem a barátommal. ott aludtam nála és együtt fürödtünk és kipróbáltuk ott gumi nélkül. Egy darabig ment, de aztán mondtam hogy hagyja abba, mert nem lesz ennek jó vége. Aztán amikor az ágyba voltunk akkor megpróbált megujjazni, de látta hogy véres vagyok. Akkor elkezdtünk elég óvatosan szeretkezni, de néha-néha fel"jajdultam" mert fájt. (Régebben is szokott fájni.) Miután végeztünk kimentem wc-re és láttam hogy véres a WC papír. Nem csak pár csepp volt hanem elég sok. (tisztasági betét elég volt hozzá). A mensim most múlt el. Vagyis amikor lefeküdtünk még volt nagyon nagyon nagyon kevés barnázásom, de alig lehetett észrevenni. Mi történhetett? Amúgy tablettát szedek. Most kezdtem el a 2. levelet és a 2. szemet vettem be tegnap. Szünetben 5. nap jött meg a mensim. Mi lehetett a baj? Lehet hogy ez a szeretkezés megint "beindította" a mensimet? Vagy vmit fölsértett? (Akkora fájdalmat nem éreztem hogy ilyen "sok" vérnek kellett lennie). Segítsetek :( Félek vmi baj van :S

16 vagyok


2008. aug. 23. 13:37
 1/4 A kérdező kommentje:
és fáj a hüvelybemenetem. :S (minden szex után szokott)
2008. aug. 23. 14:01
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én a helyedben elmennék orvoshoz egy kivizsgálásra.
2008. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már alig vérezgetek. De mitől lehetett?
2008. aug. 23. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is, mikor a menstruáció után szeretkeztem a párommal, volt egy kevés vér. Másnap már semmi nem volt. Menj el dokihoz, ha fájdalmat érzel. Lehet, hogy van valami a háttérben. Ő biztos tud rá mondani valamit.
2008. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!