Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elkaptam "ott" valamit? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaptam "ott" valamit? Vagy mi történt?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy a párommal az első együttlétkor nem egyszer csináltuk hanem kb 5*, ezután még nem történt semmi, utána is csináltuk már párszor de olyangumival amiről hamar lejött a sikosító és az elég gáz volt. ettől viszkethet a hüvelyem?? csak mert egy kicsit fáj és viszket is, az mitől van? elkaptam valamit, vagy csak a gumitól?
2008. aug. 22. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Gumi nélkül csináltátok? Mert ha igen, akkor valami gombás fertőzés lesz! Ha így van akkor vegyél Canesten kombit, az 3 nap alatt helyre hozza, de addig amíg ez van, ne szexeljetek!
2008. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elobb el kellene olvasni a kerdest es utana valaszolni!!!!!!!!!

Ott irja, hogy a gumirol hamar lejott a sikosito, tehat hasznaltak gumit!

2008. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz a gumira is alergiás,de ha párnapon belül nem mullik el,menyj orvoshoz
2008. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem allergiás reakció..:S:SDe lehet h tényleg elkaptál valamit.Ha továbbrais vannak a tünetek melyeket fentebb írtál akkor szerintem menny el egy orvoshoz!
2008. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Jup, allergia, vagy a sok egymásutáni szeksztől kikoptál.

Nőgyógyászhoz vele, mert terméketlenség is lehet a vége.

2008. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak a hüvely bemenetnél viszket, és mindig használtunk gumit..
2008. aug. 23. 08:59
 7/7 anonim válasza:
lehet h allergiás vagy akkor a latexre... de jobban járnál ha elmennél nőgyógyászhoz.
2008. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!