Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden pasi élvezésig nyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi élvezésig nyal?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 20:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem a pasi élvez el hanem a nö nyalás közben!
2008. aug. 23. 07:06
 12/24 anonim ***** válasza:
71%

nem érdekes, h lepontoztátok az előző elötti válaszomat, de hát akkor is hülye és tapló a kérdés...

mi az már,h "nyalni"..meg normális ember nem kérdez ilyet, h MINDEN PASI..hát bakker, a pasik, úgy mint a csajok, nem egyformák, már miért elégítene ki mindegyik elélvezésig..

uff. nem tudom, az ilyen jellegű kérdéseket szortírozni kéne sztem.....

2008. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nem.Van aki csak gyors síkosítás képpen,van aki addig még fel nem izgulsz és van aki végig.Az első típus az iszonyat önző,a 2.azt hiszi a farka az Isten,a 3.meg törődik veled csak utánna mászik rád!

Még mindig nem jutott el a pasik tudatáig,hogy a nők min.3/4-e nem képes a hüvelyi orgazmusra.

2008. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én abba sem hagyom neki amíg el nem élvez.Nagyon izgi ahogy vagdalja magát.Utána jöhet az igazi szex.
2008. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
kövezzetek meg, de én pasi létemre mentem már el attól, ahogy kinyaltam egy csajt. és igen, én szeretem addig nyalni a csajt, amig el nem megy, de ez nem mindig jön össze (bár 90%ban igen), van, amikor elfáradok hamarabb.
2008. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszadó:igen én is addig szeretem csinálni-mármint ha van rá idö-mig a csal el nem élvez! Utána sokkal nyugodtabb az igazi aktusnál!
2008. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim előjátékként szokott nyalni, majd mikor közeleg az orgazmus kiveszi a farkát és addig nyal míg el nem megyek.
2008. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
t előző válaszadó! egy kis képhiba van az üzidben! Olvassd el mégegyszer, és rájössz!!!
2008. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
a csaj addig szopja a pasit, amíg az elélvez, de a pasik nagy része nem nyal élvezésig... lehet, hogy ez nem így van, ez csak saját tapasztalat...
2010. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
engem csak 5, max 10 percig nyal, és az sem csak szimpla nyalás, van mikor ujjaz, de sosem élveztem még el.. vele...
2010. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!