Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy szeretkezés után egy kissé fel vagyok puffadva?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben én is voltam! Lehet attól, hogy levegő jutott a hüvelyedbe szeretkezés közben, vagy a másik lehetőség, ha nem tudsz elmenni!
2008. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy egyszer sem tudtam még idáig elélvezni a párommal :( Pedig tényleg nagyon élvezem de valamiért nem megy :( És nem értem miért :(
2008. aug. 22. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
valami okos ember az egyik oldalon azt írta hogy azért nem tudsz elmenni,mert nem maszturbáltál. szóval probáld meg előbb magadat eljutattni a csúcsra, vagy kérd meg a barátod hogy most TE legyél a középpontban és az élvezeted.
2008. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
55%
valaki van a hasadban
2008. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt meg hogy érted hogy valaki van a hasamban??? Amúgy ki tudom elégíteni magamat, mármint el tudom magamat juttatni a csúcsra egy időpontban akár többször is. De a párommal hiába. Pedig nagyon jó amit csinál és nem görcsölök meg semmi :(
2008. aug. 23. 00:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az előző válaszoló arra gondolt hogy terhes vagy. Vegyél egy tesztet és kiderül hogy attól-e.
2008. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is jól tudom hogy arra gondolt hogy "terhes lennék". Miért tán ez lehet annak a jele is vagy mi?
2008. aug. 23. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha te is tudod, hogy arra gondolt, hogy esetleg terhes lehetsz akkor miért kérdeztél vissza, hogy : "Ezt meg hogy érted hogy valaki van a hasamban???"

Amúgy lehet terhesség jele is, ha puffadsz.

2008. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!