Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges az előváladék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az előváladék teljes hiánya?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, 16 éves korom óta élek aktív szexuális életet, de még egyszer sem találkoztam a sokat emlegetett előváladékkal. Az utóbbi időben mind szeretkezés, mind önkielégítés közben figyeltem, de egészen az ejakuláció pillanatáig egy csepp sem jön belőlem.

Ez persze nem okoz nehézségeket a szexuális életemben, csak tudni szeretném, hogy lehetséges-e az, hogy belőlem teljesen hiányzik ez a "funkció"?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2008. aug. 22. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Sok nő például hiába izgul fel, nem nedvesedik, annyi hogy nálunk nőknél ez nagyobb gáz. Amúgy szex közbe nem hiszem h észre tudnád venni, merthogy (lehet h mindenkinél más) pl az én pasimnál kb két csepp az egész, ezt énis akkor láttam amikor kielégítettem.
2008. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a párom 43 éves,és neki sincs,azt mondja,nem is volt soha,s gondolom huszon akárhány éves aktív szexuális élet után elég jól ismeri magát. Bár szerintem elképzelhető,hogy az előváladék annyira kevés ,hogy észre sem veszi. Kíváncsi lennék rá,hogy biológiailag lehetséges-e,hogy valakinek egyáltalán nincs. Szóval én sem bánnám,ha még érkezne néhány válasz :)
2008. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, mert van olyan barátnőm, aki azért védekezik úgy a barátjával, mert hogy nincs a srácnak. Hát nem tudom mi a biológiai igazság, elképzelhető h nem jön láthatóan az előváladék, de a spermium az csak egy sejt, ami ugye szabad szemmel nem látható, tehát elképzelhető, hogy annál se teljesen biztonságos így védekezni, aki nem tapasztalja az előváladékot. De amúgy nincs ebben semmi különös, hogy nincs vagy annyira kevés h észre se veszed.
2008. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!