Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én 18 vagyok barátnőm 14. Ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 18 vagyok barátnőm 14. Ő úgy döntött el akarja veszteni velem a szüzességét. Meg is történt. 3 alkalom eltelt és már nem kíván?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok barátnőm 14. Ő úgy döntött el akarja veszteni velem a szüzességét. Meg is történt. Jó volt neki és mondta hogy egyáltalán nem bánta meg. Azóta túl vagyunk pár együtléten (3). Azt hogy én vagyok a béna vagy valami gond van. Mert az utóbbi 1 hónapban nem akarja. "Nincs kedvem" És fölhoztam neki hogy nem jó velem? És aztmondta de jó. Tehát nem értem ha jó akkor miért nem az utóbbi időben?
2008. aug. 22. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy veled van a baja. A leányzó még csak 14 éves. Bár nem ismerem és lehet, hogy éretebb és komolyabb a kortársainál, de szerintem 14 évesen még nem feltétlenül úgy éli meg a szexet, mint mondjuk majd 2-3-4 évvel később. Szerintem inkább az ő lelki világával van a gond. Próbálj meg vele beszélni erről, de ne úgy közelítsd meg, hogy ha jó volt neki veled, akkor nem érted miért nem akarja. Ez nem ilyen egyszerű. Van, amikor én is érzem magamon -hogy bár szeretem a párom, és élvezem az együttléteket- abban az adott pillanatban nem szeretnék lefeküdni vele. Az is igaz, hogy nálam nem 1 hónapról van szó ilyenkor, max 1 napról.

Szóval mindenképp beszélj vele, és mondd meg neki, hogy ez a dolog téged is bánt, mivel szereted és nem érted az elutasítását, és magadban keresed a hibát. Hátha akkor elmondja, hogy mi is az igazi baja.

2008. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

" És aztmondta de jó"

hát ez szerintem olyan mint amikor az ember azt mondja hogy "persze". ha akarod akkor igent jelent, ha mögégondolsz 1-2szót:persze,tudod mikor, akkor meg nem-et jelent. őszintén szólva nem hangzot tul meggyőzően az igenje. szerintem is csak az a gond hogy még fiatal és nincs akkor szexigénye hogy hetene/naponta sexeljen. inkább probálja meg a lelkével is többet foglalkozni "csak" azért bujatok ágyba hogy beszéljetek öleljétek egymást,biztonságot adjatok egymásnak. lelket öntsetek egymásba.

2008. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Megfogadom a tanácsaitokat. És igazatok van. Mondjuk kortársainál jóval idősseb a gondolkodása. De ettől függetlenül az igénye nem biztos
2008. aug. 22. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem voltak olyan osztalytarsaim, akik 14 evesen azert fekudtek le a baratjukkal (jellemzoen idosebbek voltak naluk, mint te is), hogy 'vegre' tulessenek rajta, a baratnoknek el lehessen mondani es a fiuk is mashogy nezzenek rajuk. Aztan mikor megtortent mar nem is volt akkora varazsa, mert igazabol ok maguk nem akartak, csak a kornyezetuk kikenyszeritette beloluk... :-( Lehet, hogy te is igy jartal...


Ha tenyleg erettebb a gondolkodasa a tobbieknel akkor szerintem meg lehet vele ezt is beszelni, kerdezz ra, hogy mit erez most es hogyan kepzeli a folytatast!

2008. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt, hogy ki hány éves..nekünk is ugyanez volt a felállás, én tizennégy voltam, ő tizennyolc, vele veszítettem el a szüzességem..na és? mindkettőnk szereti a szexet, egyformán vágyunk rá, ez nem ettől függ.

valaki kevésbé igényli az ilyesmit, és ehhez nincs köze a kornak..néhány embernek havi pár alkalom is tökéletesen elég, mások viszont akár naponta többször is csinálnák.

szerintem nálatok inkább az ilyen 'alap' dolgokkal lehet baj, hogy te többet szeretnéd, mint ő..de szerintem nem amiatt akarja kevesebbszer, mert nem vonzódik hozzád, vagy hogy olyan rossz lenne neki..azt javaslom, hogy térjetek vissza egy kis időre a pettinghez, kényeztesd sokat, és majd megjön a kedve. ;)

2008. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az lesz. Kicsit kényeztetem. Csak az a baj hogy mostanában nem is hagyja magát hogy egyáltalán kényeztessem. Pl a nyakát sem puszilgathatom. :S
2008. aug. 24. 22:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert hogy ha én puszilgatom akkor ő fölizgul. De hát pont ezt nem értem. :(
2008. aug. 24. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
nyilván attól is függ, hogy hol csináljátok..utcán lehet, hogy nincs nagyon kedve hozzá. : D. egyébként miért nem beszélitek meg rendesen? ha csak rákérdezel, akkor nyilván nem fog kitálalni..a lányok nem ilyen egyszerűek.
2008. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!