Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg szeretném lepni a barátoma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretném lepni a barátomat a szülinapján egy kis házi sztriptízzel. Sztriptíz alatt megkötözzem vagy ne?

Figyelt kérdés

Már mindent elterveztem, zene, ruha, szexi fehérnemű és egy szék a szoba közepén, amire majd leültetem. Szeretném ha minél jobban beindulna, így mindenképp azt szeretném, hogy ne érhessen hozzám, ameddig tart a kis magánszámom. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek jó ötlet-e ha mondjuk a tánc elején hátrakötöm a kezét?(persze nem, mint egy vallatáson...) Férfi szemmel ez izgató lenne?

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2008. aug. 22. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
az én barátomnak tetszett amikor ezt csiáltam vele... de amikor meg azt mondtam h szexnél is jo lenne kipróbálni akkor meg azt mondta h nem szeret tehetetlen lenni szóval akkor most nem tudom h mit is szeretne.. :D
2008. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább bilincseld, mint kötözés.
2008. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

szerintem elég a kötözés. a kötözés jelképes legyen hogy nem nyulkálhat hozzád, csak te ő hozzá. amikor megkötöd akkor még szexi hangon a fülébe sugod hogy csak neked van fogdosási jogod.(na jó ez kicsit hülyén hangzik ezzen szavakkal,de majd kitalálod a megfelelő szavakat)

a bilincstől még a végén el ilyeszted,ha még nem játszottatok ilyet.

2008. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
csak lazán kösd meg, h szét tudja szedni egy kis erőlködéssel. De tudasd vele, hogy ha a kötél lekerül, akkor a tánc is abbamarad...
2008. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Mindenképp úgy gondoltam, hogy a kötözés csak jelképes, és ha akar, akkor ki tud szabadulni belőle...

2008. aug. 22. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam, hogy előszedettem vele az egyik társasjátékból a játékpénzt, és úgy vettem le egy-egy ruhadarabot, hogy pénzt kellett tennie bele. De nem fogdoshatott, azt tisztességes helyeken tudtommal nem engedik.
2008. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
és ha kiláncolnád és megostoroznád:D? bár azt nem biztos hogy élvezné.
2008. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne bilinccsel kötözd meg,egy sexi selyemsál jobb lenne
2008. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Keserű méz c. filmet. Néhány tippet biztos kapsz belőle!
2008. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
fúú, én mit nem adnék ilyen barátnőért.... nagyon jó ötlet a kikötözés, és a "csak nekem van fogdosási jogom" sztem egyáltalán nem ciki duma, sőt....
2008. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!