Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljuk análisan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljuk análisan, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Barátom szeretné ha análisan is szexelnénk, de csak ha a hegyét rakja be, nekem az is nagyon fáj.Mit tegyünk hogy enyhüljön?Szeretném így is kielégíteni.
2008. aug. 22. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok türelem kell hozzá és óvatosság!mindent lépésről lépésre csináljatok!És persze síkosító meg óvszer a fertőzések elkerülése érdekében!Jó ha a barátod előtte simogatja a végbélnyílásod megujjazza a feneked szóval nagyjából mindent ugyanúgy kell csinálni előtte mint amikor a puncidat izgatja!Ezt addig kell csinálni amég már teljesen el nem lazulnak a záróizmaid!Utána már menni fog!Fontos hogy teljesen lazulj el és ne görcsölj!Ha bármilyen fájdalmat érzel hagyjátok abba és még "melegítsétek be" jobban a terepet!Ha türelmesek vagytok menni fog!sok sikert
2008. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így volt kezdetben, hogy nagyon fájt. De az előttem szólóval egyetértve egy kicsit több "foglalkozással" fájdalom mentesre sikeredett. Persze még így is van mikor fáj, akkor második nekirugaszkodásra sikerült. A ttok kulcsa valóban a sok síkosító. Bár mi testápolóval vagy babaolajjal szoktuk síkosítani. Ilyen esetekben nem használunk óvszert, mert roncsolhatja az anyagát és nem nyújt akkora biztonságot. Még egy valami, bár erre nem kérdeztél rá, de fontosnak tartom, hogy tudj róla, mert én megjártam vele. Mikor análisan szeretkeztek, és utána kedvet kaptok a 'normális' szeretkezéshez, ne használjátok ugyanazt az óvszert, mert rengetek baktérium kerülhet a hüvelyedbe ami nagy fertőzéseket okozhat! Remélem tudtam segíteni!:)
2008. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2009. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!