Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal, ha hamar elmegy?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán fogalmaztam meg, mert nem csak az a baj hogy kb 3perc után elmegy, hanem az is hogy ha utána egy órával késöbb próbálkozunk akkor meg kb 5perc után "elfárad" és lelankad neki. Nagyon sokáig türtem ezt, (1.5 év) de most már a faszom kivan vele. Ráadásul úgy kell unszolni h szeretkezzünk már. Az jó neki ha orálisan kényeztetem de olyan mintha már nem is akarna velem szeretkezni. Az egész szex kb 15percig tart, v még annyi se. Ebbe benne van az előjáték is. Mit csináljak? Amikor említem neki ezeket akkor azt mondja hogy megint rámjött a panaszkodhatnék és hogy mért vágom ezeket mindig a fejéhez, meg h mit túlzok. Amúgy 100% h szeret, énis szeretem, de mostmár unom hogy egy jót nem szeretkeztünk már nemis tom... régóta. Ja és még annyi hogy olvastam a régebbi hasonló kérdéseket, az nálunk nem válik be h ő másra gondol szex közbe meg ilyenek. Meg hát látjátok h nem is csak ez a probléma.
2008. aug. 20. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet,hogy van valami betegsége,csak előtted szégyenli bevallani?Mert azért bennünk férfiakban van egyfajta büszkeség a szerszámmal kapcsolatban.Szóval lehet,hogy valami gyógyszerrel kéne próbálkozni,hogy jobban menjen és élvezetes legyen mindkettőtöknek.
2008. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazság szerint megy neki meg működik, de olyan érzésem van h azért nem áll utána úgy neki mert ő nem akarja. A másodikat sztem inkább én akarom, mert nekem nem volt elég az a 15perc.
2008. aug. 20. 19:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

olvastam valahol hogy ha az utolso pillanatban megnyomja azt az izmot a penisze alatt ami "pumpal" akkor utana tovabb lehet folytatni. ez mondjuk gyakorlast igenyel, mar csak az is hogy 1bol,gyorsan es jol meg tudja nyomni,raadasul pont abban a pillanatban mikor keszul elmenni (olyankor mar startbol nehez erre figyelni) nem tudom mennyire hasznalhato, de megprobalhatjatok.

elhiszem h ennyi ido utan nehez turelmes lenni..... de kozben neha tartsatok szunetet. mikor latod h mar nem fogja sokat birni. nem muszaj teljesen megallni, csak lassitani a tempon, szep nyugodtan pozt cserelni, megolelni vagy ilyesmi. igy a hangulat sem romlik el es o is "szusszan egyet".

az elejen mi se birtuk tul sokaig de idovel hozzaszokott es 1re jobban birja. :) ja es esetenkent a pia is segitett, pl ha buli utan csinaltuk. gondolom olyankor nyugodtabb, jobban el tud lazulni. (azert nem kell seggreszeg lenni:p)

kitartast! :)

2008. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez biztos nem boldogít,de valakinek meg pont az ellenkező problémája,mármint,hogy annyit dolgozik a srácon,és még fél óráután se megy el
2008. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A piás megoldás ismerős, ezért szeretek néha iszogatni vele. Nem segg részegre, de olyankor elég jól bírja. Ja amúgy meg megszokott állni szex közbe hogy ne menjen el olyan hamar, de már azt is unom mert általába ha elis mennék tutti akkor hagyja abba. Meg mellékesen, az se segít.
2008. aug. 20. 19:20
 6/20 anonim válasza:
24%
Namost kb ugyanazt tudnám javasolni, mint az előttem szólóak. Másrészt még azt tudnám javasolni, hogy ha "a faszod kivan vele", akkor nézz magadba...nem vagy egy kicsit...bunkó?
2008. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mért vok bunkó? Másfél évi türelmes voltam és mostmár elegem van. Lerendez egy gyors numerával. És azért vok bunkó mert keresem a megoldást, hogy neki is jó legyen meg nekem is? Hát kössz. Egyszer legyen ilyenbe részed, akkor majd rájössz.
2008. aug. 20. 19:45
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

szoktatok erről beszélni a barátoddal? ő mint mond? korában is volt vele ilyen, vagy csak az utóbbi időben?

de az is lehet hogy egyszer valami miatt korán elment, és azóta teljesen görcsben van. beszélj vele erről. tapintatosan:)

ja és az előző válaszadó egy köcsög, egyáltalán nem bunkó a kérdező, inkább hülye hogy másfél évet várt.

2008. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tudok tanácsolni, hogy üljetek le és beszéljétek meg! Mond meg neki, hogy hallgasson végig, mert ne vagy kíváncsi arra, hogy megint elkezdi a "megint rádjött a panaszkodhatnék és hogy mért vágod ezeket mindig a fejéhez..."szöveget!

Ha sikerül megbeszélni a dolgokat, akkor szerintem az egyetlen igazán hasznos dolog az lenne, ha elmennétek egy szexológushoz párterápiára! Egy ilyen szakember biztosan tudna segíteni, és mindkettőtöknek tudna olyan tanácsokat/gyakorlatokat mondani, ami lassan, de biztosan tudna megoldással szolgálni!

Sok sikert!

2008. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
nekem meg az a bajom, hogy vegkepp nem tudok elmenni.... probalkozz velem :DDD aaa, nem, csak vicc, nekem is van egy 8 honapos kapcsolatom...
2008. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!