Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A bnőm kiverte nekem, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm kiverte nekem, de nagyon sokáig tartott! Nemszokott ilyen sokáig tartani ha magamnak csinálom. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert te azért pontosabban tudod fogni a műszert. majd bele fog ő is jönni.
2008. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

első alkalom volt, vagy sokadik?

de rengeteg oka lehet. lehet pl. hogy a barátnőd még nem annyira ügyes és/vagy tapasztalt ilyesmiben.

vagy lehet, hogy te máshogy szereted, mint az eddigi pasijai.


plussz én ha magamnak csinálom, akkor "csak" ki akarok elégülni, gyorsan túllenni rajta. ha meg nővel vagyok, akkor igyekszem minél tovább élvezni a dolgot. szóval ne sajnáld, hogy sokáig tartott.

2008. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek az első hozzászólóval. Te jobban tudod magadnak csinálni, tudod mikor kell gyorsabban, mikor kell lassabban stb. Hát tanítsd meg a barátnődet is. Mikor legközelebb csinálja adj neki tanácsokat, most gyorsabban, most lassabban, erősebben markoljon rá és a többi.

Sok sikert.

2008. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Egy pár éve már élek nemi életet, a párommal 5éve ismerjük egymást, másodszor járunk, mostmár másfél éve, és kb egy hónapja próbáltam meg neki kiverni. Sikosító meg minden, és amúgy jól csinálom, de én se tudtam pontosan h mi jó neki meg h h jó. Jót nevettünk rajta, mert fél óra után kurvára fájt már a kezem, de folytattam, aztán csak meglett az eredmény. Nemtom, ez vhogy kimarad sztem a llányok életéből. Én soha nem vertem ki senkinek ezelött, én mindig csak orálisan... De nemtom mért.
2008. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Ja azért azt hozzáteszem h orálisan meg két perc alatt elmegy, tehát...
2008. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Az én életemből nem maradt ki, elég sokáig csak kézzel csináltam a barátomnak és mikor hogy, volt h néhány perc volt, volt h nagyon sok. De ez a lányoknál is így van, nem lehet mindig pár perc alatt. Meg majd belejön...:)
2008. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!