Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lassítani a menetet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom lassítani a menetet?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és kicsit égőnek tartom így barátnőm előtt. Lehet hogy nem zavarja, de engem igen.
2008. aug. 19. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan milyen menetre gondolsz,úgy érted hamar elmész,nem túl világos nekem,de lehet én vagyok az álmos:)
2008. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

próbálj meg közben aszexuális dolgokra gondolni, pl kajára, matekházira, ilyesmi. plussz amikor érzed, hogy közeled a csúcshoz, vedd ki a farkad, szoritsd el a makk alatt erősen, kb 4-5 másodpercig, aztán megint mehet.

és az se baj, ha otthon sokat maszturbálsz, és próbálod irányitani az orgazmusodat.

2008. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
elárulok egy trükköt. vagy randi előtt verd ki, és akkor amikor már élesben menne a menet, akkor sokkal lassabban fogsz elmenni, vagy mielőtt action van, manuálisan vagy orálisan elégítsd ki (egy párszor), és akkor már marhára nem fogja érdekelni, hogy mikor mész el.
2008. aug. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, és az első menetről beszélek az aktusban amúgy...
2008. aug. 19. 16:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!