Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mekkora az a méret (farok)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a méret (farok) amivel jó a szex?

Figyelt kérdés
Az elöbb tett fel egy srác egy kérdést, h mekkora a farkuk. Most énis teszek fel egy nekik segítő kérdést, mekkora az a méret amivel még jó a szex.
2008. aug. 18. 13:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kezdeném a sort: nekem a legkisebb amivel voltam 13cm volt, kicsinek éreztem(nem éreztem), voltam 18assal, annál néha fájt, most 16os a barátomé az a pont jó. Nektek?
2008. aug. 18. 13:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 13-17 a legjobb deez nem azt jelenti h akinek kissebb is nagyobb a pénisze azzal nem lehet jo az ágyban(vagy máshol:))
2008. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
elvileg a hüvely 8-10 cm....ott lehet érezni, utána már nem ...elvileg én ugy tudom !sztem a technika a lényeg:D
2008. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
96%
na meg h hol a g-pont
2008. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tapasztalataim:

-15cm: hosszú előjáték vagy gyorsmenet, fájdalmat sosem okozott, egyszer-egyszer kicsinek éreztem, de olyankor is megtaláltuk azokat a pózokat amiben élveztem (10 pont a srácnak)


-17cm: gyorsmenet szinte soha, vagy csak olyan pózokban amikben nem tudja tövig nyomni, sosem éreztem kicsinek, előfordult hogy fájt (6,5 pont)


-20cm: nagyon hosszú előjáték után volt hogy nem fájt, tövignyomós pózokat felejtsük el, volt hogy meg is sérültem (3 pont)


-19cm: előjáték elengedhetetlen, valószínűleg mivel pont megfelelően görbült és már tapasztaltabb voltam, nem okozott sérülést, csak bizonyos pózokban már sok volt (8 pont)

2008. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem 13 cm-től jó. De ha kisebb az se lehet nagy gond, csak tudja a gazdája használni:) A barátomnak ugy 15 cm és isteni a sex.
2008. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nincs sok tapasztalatom, 2 sráccal volt az életemben. (22 vagyok) De nekem fontosabb volt a technika mint a méret.
2008. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a technika fontosabb, de azért van különbség, a barátomnak olyan 13-15lehet ő nem okoz fájdalmat,viszont a 20 és ahhoz közeli,hát az bizonyos pózokban már igen, de az is jó :)
2008. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hosszán van a hangsúly, hanem a vastagságán. A túl hosszú gyakran fájdalmas lehet. Egy rövidebb, de vastagabb a nyerő, na meg az előjáték és a technika.
2008. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az en kerdesemet (mekkora a farkad?) a melyen tisztelt moderatorok kitoroltek :( soha nem fogom megtudni a valodi atlagot. ezuton is koszonom nekik a hulye magyarazatot s remelem kiszorosodik a tenyeruk.
2008. aug. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!