Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van sok olyan lány/nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok olyan lány/nő, aki csak naturban, a legegyszerűbb formában, extrák nélkül szereti a szexet?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy semmi orális szex, semmi kiegészítő dolog (combfix, magassarkú, vibrációs gyűrű), anális izgatás stb.

Barátom elmesélte, hogy előző nője egyikért sem volt oda, én meg csomó mindenben benne vagyok, mert élvezem...


Ez miért van?


2008. aug. 18. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
szerintem egyéniség kérdése. én például szeretem, ha sokféle póz van, meg barátom is elég perverz, és nem nagyon szoktam ellenkezni:) de például orális szexnél én nagyon szívesen csinálom neki, a számba élvezéssel sincsen gondom, sohasem volt, viszont ha ő csinálja nekem, azt nem szeretem annyira, mert feszélyez a dolog.
2008. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
ha arra válaszolc hogy a világban miért van éhezés? és miért gyilkolják egymást az emberek? akkor erre is kapsz választ. egyesek hogy tudnak tovább élni miután megöltek valakit? és így tovább....
2008. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Vannak bevállalólasabbak és nem ~ , szerintem.
2008. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Kinek a pap, kinek a papné.
2008. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És a férfiak? Én is benne lennék egy két kiegészítős dologban - ahogy te nevezted, de e párom hallani sem akar róla. Már annak is örülök, ha egyik este nem ugyanabban a pózban csináljuk. De hát ez van.
2008. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A esetek többségébe a kezdő csajokra jellemző ez sztem. Én kb 17éves koromig el se tudtam volna képzelni h valaha is análba lesz részem, vagy h fűzőbe és magasssarkúba fogok táncolni a pasimnak. 17éves koromig ezek a dolgok tabuk voltak, bár azért az orális szexel nem volt semmi bajom. Ez szerintem a korral, érettséggel változik, meg hogy ki mennyire "fejlett", "tanult" a szex terén.
2008. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neveltetés, nyíltság, bevállalósság, élmények, kor, tapasztaltság, életfelfogás kérdése. Nekem sosem volt semmi ellenérzésem semmivel, míg ki nem próbáltam, s ha nem volt jó, újra próbáltam, kicsit másképp. Brátnőm szégyenlős, s vagy egy év volt mire rá lehetett venni mindenféle "extrákra", de most is van mit fejlődnie. Sok nő azért szereti mindig ugyanúgy, mert úgy élvezi, máshogy meg kevéssé. Van akibe belenevelték hogy a szex mocskos, bűnös, szégyenletes dolog, s nem tudja kinőni. Van aki a testét szégyenli, vagy attól fél hogy nem tudna megfelelni máshogy az elvárásoknak.
2008. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj én nagyon szeretem az ilyen kiegészítő dolgokat:)))))))))Szeretek nyalánkságokat hallgatni a telefonban,és én szeretek ilyeneket beszélni,én sem értem valaki,hogy tud színek nélkül élni
2008. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok valami tapasztalt, nem volt sok partnerem, és nemrég kezdtem, de imádom az ilyen dolgokat, egyik barátnőm meg szétteszi a lábát és na legyünk túl rajta..
2008. aug. 19. 10:20




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!