Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol lehet a neten olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a neten olyan történeteket olvasni amibe megerőszakolnak vkit?

Figyelt kérdés

V olyat mint ami az im ujságba van (az igaztörténetek. )

Ne offoljatok,nincssmi prverz hajlamom, egyszűen csak érdekel vmiért,nem tom mért..de érdekel..16éves vagyok


2008. aug. 18. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

www.tortenetek.hu

Az Erotikus történeteknél vannak, de nem megerőszakolások.

2008. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de épp az a baj h ezek nem olyanok,mert nekem konkrétan olyan kéne..nem tom télleg h mért..talán azért h tanuljak belőle..csak kiváncsi vok rá..de sehol se lelek..
2008. aug. 18. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
mit akarsz te tanulni? azt hogy hogy kell megerőszakolni valakit? nem vagy normális? de tényleg, elkezded olvasni aztán meg jó viccnek tartód és erőszakoló válik belőled. de tényleg nem értem minek keresel ilyet? amugy tanulj meg angolul és a rape szót keresed, ha annyira érdekel.
2008. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csaj vagyok..és eddig nem terveztem h h erőszakoljak meg vkit..csupán érdekel h a nevelőapák nak ugymond mik a modszereik..mert nekem is az van..és nem bízok benne..és ezért ismerni akarok minden praktikát.
2008. aug. 18. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért érdekli, főleg az igaz történetek, hogyha esetleg a nő megúszta akkor hogyan úszta meg és mit csinált.Én konkrétan nem keresem az ilyen történeteket, de ha a kezembe akad egy ilyen újság vagy könyv vagy csak egy újságcikk akkor azt elszoktam olvasni.És én tanultam az egyikből, ugyanis az egyik lány elmesélte, hogy hogyan úszta meg és az nem tűnik rossz módszernek.Szóval tanulni lehet belőle, ha esetleg ilyesmi történik és ugye ő az áldozat akkor mégis miket tehet vagy miket nem vagy hogy mit tegyen utána stb.
2008. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen pont ezért érdekel, amit az utolsó válaszoló leírt..Egyáltalán nem vagyok perverz,csupán tudni akarom h ha olyan helyzetbe keülök akkor mit tegyek..Meg majd akkor azokt az infókat tovább tudom majd adni a gyerekeimnek,és ők is tudni fogják h mit csináljanak..
2008. aug. 18. 18:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!