Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hallottam olyat, hogy a nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam olyat, hogy a nőket szavakkal (gondolom bókok, meg dicséretek) is kell biztatni felizgatáskor. Miket érdemes mondani?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Először is ha igazán szereted akkor azt mondd amit érzel.Folyton bizonygasd neki,hogy odavagy érte,szereted,gyönyörű a teste,kívánod... stb! :)
2008. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát nekem nem jön be ez a "milyen szép vagy, mennyire szeretlek" dolog... Inkább az hogy mennyire kíván a pasi, illetve méginkább az erre való utalások, meg nyögések.
2008. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha azt sem tudod, h mit kell mondani egy nőnek, minek akarsz dugni?
2008. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak annyit, hogy ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor minek akarsz írogatni erre az oldalra?
2008. aug. 17. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem bármilyen kedves dolgot suttoghatsz a fülébe, az minden nőnek jól esik. Ráadásul kellemesen csiklandós, mégha nem is érteni mit mondd a másik.
2008. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Én teljesen normálisan válaszoltam. Erre nincs forgatókönyv, ez az élet haver. Amúgy próbáld a brill, luxusvilla, Mercedes szavakat.

Ez tök olyan kérdés, mint h hogyan kell csókolni... Szerinted ha mindenki ugyanazokat mondja, annak van értelme? Nincs két egyforma nő, akire ugyanaz lenne igaz, nincs két egyforma pasi, akinek ugyanaz lenne a stílusa.

Ennyi, na pá.

2008. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azokat mondd neki amit érzel iránta,hogy mennyire szereted,hogy kivánod vagy ilyenek...1 idő után nem kell azon gondolkozz hogy mit mondjál,mert jön az magától is:D
2008. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget már leírták, kedvesség, dicséret.

Csak nem általánosságban dicsérni, hogy milyen szép, hanem mindig az adott részre vonatkozóan. Pl. mikor a mellét csókolod, akkor azt megdicsérni. Mikor behatolsz, akkor felnyögni kissé viccesen (azt szeretik), hogy milyen jó meleg van ott bent. Mikor egy kis pihi van közben, akkor megpuszilni, és mondani, milyen jó vele lenni.

És tűnjön spontánnak a dolog, ne látszódjon, hogy már 5 perce agyalsz, mit mondhatnál. :)

A beszéd nagyon fontos a nőknek, a férfiember hajlamos csak tettekkel kedveskedni, ami önmagában kevés.


Meg hát vannak olyan nők, nem is gondoltam volna régebben, milyen sokan, akiknek durvaságra van szükségük. Ezeknek el kell játszani mondjuk egy megerőszakolást, szidalmakkal, lek..vázással, stb.

De azért, ha hasonlóan kezdő kiscsaj a páciens, akkor az első verzióval próbálkozz...

2008. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!