Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan elégítsem ki magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki magam?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és rendszeresen ujjazom magam jól is esik tökre benedvesedek de 10percig próbálkozok és semmi..volt már orális kapcsolatom el is élveztem párszor meg nagyon kívánom a párom is de még nem feküdtünk le mert érzem korai. egyszerűen magam nem tudom kielégíteni hogyan csináljam? már mindent olvastam erről..nem tudom magam ráhangolni vagy mi lehet az oka?
2008. aug. 17. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az igazi orgazmus" c. könyvet is Kate Taylor-tól? Igazán jó könyv. Mellesleg, ezzel én is így vagyok.. én is "most tanulok" :) és nekem se sikerül sehogy se.. azt mondják, annak komoly lelki problémái vannak saját magával, aki nem tudja magát kielégíteni. Pedig engem az eddigi párjaim kitudtak, meg minden. Szex közben szintén nem sikerült. De azzal úgy vagyok, hogy az amúgy is sokkal keményebb lecke.. :)

Viszont állítólag tényleg meg lehet tanulni!

2008. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
lehet az a baj hogy nem vagy ráhangolódva vagy túlságosan is akarod!Lazítás gondolj szép élményekre gondolj a barátodra és először valami vékonnyal ... aztán jöhet a vastag :)
2008. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsit furi hogy mi mondjuk meg neked hogy hogy jó neked. Én csak azt tudom javasolni hogy úgy ahogy neked jó. Ha benedvesedsz és érzed hogy kezd jó lenni akkor csináld úgy, és légy türelemmel. Lehet hogy nem tudod magad ráhangolni, vagy sokat vársz a dologtól. Nézz közben vmi erotikusat, vagy bármit ami felizgat, vagy gondolj vmi olyanra ami felizgat. Ezek nélkül nehezen hangolódik rá az ember saját magára. De tényleg nehéz ezt megmondani mert te érzed hogy jó neked.
2008. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad ujjazás helyett / közben a csiklódat izgatni? Lehet hogy hülye vagyok, de mintha a nők nagyrészének sokkal egyszerűbben lenne klitorális mint vaginális orgazmusa...
2008. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ühm, róbáld csiklódnál.
2008. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom,hogy ne az ujjazással csináld,hanem a csiklód izgasd...nézz közbe valami izgatót,vagy gondolj valami jóra. Fantázia...

Én idáig szex közben nem tudtam elmenni,de a mostani párommal más,rájöttünk,h nekem jó és sikerül. Az én titkom,hogy koncentrálni kell és felül kell,hogy legyek.

Sok sikert!

2008. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!