Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés hármasban csináln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés hármasban csinálni? (2nő-1férfi)

Figyelt kérdés
Női férfi szempontból várok véleményeket?
2008. aug. 17. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, attól függ, hogy ki miatt vagytok hármasban. ha a két csajon van a hangsúly, akkor fárasztó lehet számodra, ha rajtad van a hangúly, akkor relax, és ők majd elintézik, hogyha meg csak az egyik csajon, akkor úgy sem rossz, csak őt kell kényeztetni. mindenkire sor kerül, csak attól is függ a dolog kimenetele, hogy a két csaj egymásért jön, vagy miattad jönnekm vagy esetleg mindketten rád kiváncsiak. mindenképpen jó, csak oda kell figyelni;)
2008. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tom, nálunk már felvettödöt a páromal,de nekem naon rosszul esne ha vki más is hozzá érne a Szerelmemhez!!és utána sztem már nem oan yo lenne a kapcsolat 2 embernél, utána lehet h megcsalja a másikat me túl yo volt neki és neki majd az kell!Nem ajánlatos!DE ki lehet próbálni....,bizti azé naon yo, de 2 csaj és egy férfi a nyerő sztem!
2008. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen fajta szexet ne kapcsolatban csinálj, feltéve ha szereted is a párod. Két nő akkor jó ha van bennük biszex hajlam, mert kb akkor ér valamit. :) Nálunk ez úgy volt, hogy én és egy barátom megismertük ezt a lányt és kiderült róla h leszbi. Egyikünknek se volt kapcsolata, így nem volt bűntudat.. és így elég szabadok voltunk. Így jó érzés volt, hogy nemcsak én kaptam a lánytól hanem én is adtam neki :)Ketten keztdük aztán bekapcsolódott a barim, őt is "kiszolgáltam" És miközben ő velem volt elfoglalva én közben a lánnyal. És aztután és közben ahogy alány kényeztetett és a pasit élveztem írtó jó érzés volt! DE csak akkor ajánlom ha egyikük sincs kapcsolatban! Így nincs utána bűntudat, se veszekedés, se rossz hangulat, se megjátszás.
2008. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális téren a világ egyik legszuperebb érzése, ha biszex barátnődről, és az ő bisex barátnőjéről van szó!Igy megcsalásnak sem nevezzük, ha barátnőnk nővel "lép félre", és ha bevesznek a játékaikba, az több, mint a Paradicsom...

( 40 múltam, 4 ilyen élményem volt, helyhiány miatt nem írom ) Szép napokat Mindenkinek !!

2008. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... De kipróbálnám! Csak a nejem nem akar hallani róla! Ettől függetlenül: csúcs amikor egy férfin lovagol-vagy szopik egy csaj, a másikat közben kinyalja... Brrrr... Kiráz a hideg!!!
2008. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen, gondolom ez ilyen nem megvalósult álom miatt ilyen izgató egyeseknek. Nekem megvolt többször is. Vélemény? Nagyon NAGYON fárasztó, mert az csak a pronyóban van, a két nő csak és kizárólag a férfi kényeztetéséért vannak. Nekik is vannak igényeik, és nem is kicsik! Két nővel nagyon nagy a meló. Megéri? Ha egy ilyen álom beteljesül, ok, megérte. Elveszted a párod esetleg, mert megváltozik a kapocs? Nem érte meg. Dönts. Rizikós.
2008. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Igazad lehet, de: azért még qrvára kipróbálnám! Nem baj ha egy hét szabiba tgellne hogy fel tudjak kelni!

De, addig nem szeretnék meghalni, mig ki nem próbálom... Sajna egyre kevesebb az esély, mivel már 45 vagyok...

qrvákra nem tellik, nem is akarom. a nejem is egyre távolabb kerül az idő múlásával a gondolattól.

Ugyhogy: fiatalság: addig, mig nem késő!!!

2008. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!