Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az, hogy próbálkoztun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy próbálkoztunk a barátommal, de nem tudott teljesen behatolni? Kb. csak egy ujjnyira vagy még annyira sem? És utána nem ment tovább, mert nem tudott.

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? Nem értem. Mindkettőnknek ez az első próbálkozása. Másnap is megpróbáltuk, de nem ment, nem tudott behatolni. Lehet, hogy nem tudok kitágulni, vagy mi?
2008. aug. 17. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell gyakorolnotok, nem kell kétségbe esni. Ha már két újjal be tud hatolni, fájdalom nélkül, akkor menni fog pénisszel is.
2008. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

háát..:S*-)

elég nedves voltál?(tudom sokszor ezt kérdezik, de ez tényleg nagyon fontos, és ezt biztos érzed, márha tényleg eléggé nedves vagy!)

meeeg..eléggé be voltatok izgulva? volt azért egy kis előjáték?mert az is nagyon fontos..(szerintem)

amikor ujjal elégített ki téged, hány ujja fért beléd?(vagy ha ezt nem tudod, akkor azt kérdezem, h amikor te csináltad magadnak, akkor hány..)

egyelőre csak ez a két dolog jutott eszembe, amiknek a hiányától nem férhetett esetleg be..

2008. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, elég nedves voltam, ezt ő is észrevette. Volt előjáték, egy ujja fért be.

Én magamon nem szoktam ezt próbálgatni.

De miért nem sikerült? Elvileg már elsőre is sikerülhetett volna, nem?

Lehet, hogy valamilyen betegségem van?

2008. aug. 17. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nincsen semmilyen betegséged, csak még nem vagy elég tág. Elsőre csak ritkán sikerül. Próbálkozzatok két újjal.
2008. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem aggódtál vagy szorongtál vagy lehet hogy egyszerűen csak túlságosan izgultál? Csak mert van egy olyan dolog nálunk lányoknál hogy ha vmi hasonló érzésink vannak amikor a tárgyra térnénk odalent összehűzódik. Kellemetlen de talán ha eleget beszélsz a témáról a barátoddal nem lesz vele baj.

Ja és tuti hogy nem betegség.

Sok sikert!

2008. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sszia, én nem igazán tudom, miért nem sikerült, nem akarok hülyeséget mondani, de ezzel nekem is volt tapasztalatom. Volt egy barátom, egy év után mi is "próbálkoztunk", de tényleg csak amolyan próba volt. És neki se ment.. és mi se értettük, de annyibahagytuk. (meg egyébként nem sokkal rá úgy alakult, hogy szakítottunk) . Viszont utána lett egy barátom, és vele (bő idő után) kb. majdnem előszörre sikerült. Szóval én sem értem. Lehet, hogy.. ha elhatározod, és felkészülsz, akkor megy.
2008. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg ha már elég tág leszel próbálkozzatok megfelelő pozitúrában...
2008. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!