Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy egy férfi az átlagnál vadabb, durvább, erőszakosabb az ágyban?

Figyelt kérdés

Egyik kifejezés sem a legmegfelelőbb, de nem találom a jó szót rá. Mi okozhatja? Valami komplexus? Vagy ez normális?

A párom 46 éves,én 29. Ő alacsony,duci,kiváló egzisztenciával. Én magas,csinos,szép és szegény lány vagyok. Szeretjük egymást, intenzív a szexuális életünk, de zavar az a túlzott "erő", ahogyan szeretkezik. Tudja,hogy én a gyengédséget szeretem,de ő úgy nem tud elélvezni.Hihetetlen vadságot igényel a befejezéshez (is).Beszéltünk erről,azt mondja,hogy ő mindig intenzívebb volt,de ezt a mostanit én váltom ki belőle.De ez így nekem nem jó állandóan,ezért szereteném megfejteni az okot,hogy megtalálhassam a megoldást.A kapcsolatunk még nem tart ott,hogy esetleg szakember segítségét kérjük...


2008. aug. 17. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene ehhez szakember? Ő olyan, te ilyen vagy, és kész. A barátod sem beteges, valaki így szereti. Csak valahogy kompromisszumot kellene kötni. (Nekem nincsenek komplexusaim, de nő létemre nem szeretem a gyengéd szexet)
2008. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszolóval értek egyet! Én is nő vagyok és én sem szeretem a gyengéd szexet. Ez is ember függő. Szerintem az lehet a gond, hogy szexuálisan nem illetek össze. És ezen lehet javítani, teljesen mértékben megváltoztatni nem. Ez is olyan, mint egy egyéniség. Lehet formálgatni, de teljesen átszabni nem!
2008. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Azért furcsa ez számomra,mert nem találkoztam még ilyennel,pedig volt pár partnerem.Megnyugtattak a válaszok.A csiszolódással részemről nem lesz baj,ezt tudom.Inkább neki lesz unalmas gyengédnek lennie.Amúgy jó együtt,csak nekem túl-túl...

2008. aug. 17. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem illetek össze szexuáliasan. vagy engednie kell egyikőtöknek (vagy mindkettőtöknek), vagy rá fog menni a kapcsolat. mondjuk az sem előnyös, ha mindig úgy szexeltek, hogy csak az egyiknek jó...
2008. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szeirntem mindkettötöknek engednie kéne te legyél kicsit durvább ő meg kicsit ahgjon fel a durvasággal, attol még nem kell teljesen gyengédnek lenni, találjátok meg a középutat.
2008. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!