Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden pasi elmegy orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi elmegy orgazmus után a mosdóba? Vagy ez miért van?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Te szereted a csölökpörköltöt? Mert én nagyon szeretem a csülökpörköltöt!
2008. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
69%

Van ilyen,de szerintem nem mindenkinél "szokás" ,de azt hogy a Te pasid miért megy ki,azt Tőle kéne megkérdezni!;)

Az első kommentelőnek:

Ez most hogy jött ide?Vagy csak én nem értem!?hmm...

2008. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Van aki rágyújt, van aki alszik. Nők közt van aki utána elkezd mindenféle árulkodó jeleket keresni, h a pasija már nem is szereti... Szerinted melyik a jobb?
2008. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
hát aki sokat járt prostihoz az inkább megnézni a müszert. erre mást nem tudok mondani. vagy csak vizelnie kell. miért nem kérded meg, ha zavar. akkor lesz gond ha nem válaszol semmit.
2008. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ha közvetlen élvezés után szalad ki az elég nagy illetlenség, de egyébként ha valamivel utána kimegy wc-re az teljesen normális, én is szoktam minden szeretkezés után wc-re menni. Mondjuk én lány vagyok. Az én barátom nem mindig megy ki csak ha pisilnie kell:)
2008. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Az én párom csak akkor szokott kimenni hogyha megmossa a péniszét vagy éppen WC-re megy vagy inni. De közvetlen szeretkezés után inkább megtörölgetjük magunkat vagy egymást és egymáshoz bújunk :$ Aztán kis idő múlva mászkálunk erre-arra! Kérdezd meg tőle miért járkál ki szex után.

cukorfalat

2008. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Hat az enyem is mindig lelep utana, de visszajon hamar :D O azt mondja nekem h pisilni megy.
2008. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Valszínű mosakodni vagy pisilni...amúgy olvastam, lányoknak szinte kötelező jelleggel kéne pisilniük szeretkezés után, mert a húgycsőbe kerülhetnek dolgok, amik nem odavalók, és gyulladáshoz vezethet (húgyhólyag, akár vese). Viszont a pisiléssel eltávoznak azok a nem kívánatos dolgok onnan.

Meg persze, a mosakodás sem elhanyagolandó:) Nameg vannak fickók akiknek nagyon érzékeny a nemi szervük és könnyen begyullad, ha nem tiszta.

2008. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, előbb utóbb el kell menni! Nálam is így van... És mint az előző kommentelő azt már megírta, ez egy öntisztító folyamat... Szóval ne aggódjatok, semmi csúnyaság nincsen ebben! :)
2008. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2008. aug. 18. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!