Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha felrakom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha felrakom a gumit a péniszemre az elkezd lankadni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azért van szerintem mert nem figyelsz a csajra hanem arra koncentrálsz hgy jól felrakd...
2008. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg viszolygasz a gumitol. en is nagyon utalom magamon s velem is volt mar olyan, hogy emiatt elment a kedvem. ovszer nelkul viszont soha nem tortent ilyesmi.

talaljatok ki mas vedekezesi format, a gumit pedig hanyagoljatok. nekem ez valt be!

2008. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Detto ugyanez van velem is, egyszerűen nem bírom, szorít mint állat, semmit nem érzek... éljen a gyógyszer, vagy előtte ki kell venni. Bár ez utóbbinál elég egyszer nem időben kikapni.
2008. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
próbáljatok izgalmat vinni bele, ha gyakorlott a lány akkor felhúzhtja a szájával,ha nem akkor kzben puszilgathatja,izgathat téged közben,ugy hogy szinte észrevétlenül Ő huzza fel a gumit!az hogy mielőtt elélveznél kiveszed eszedbe se jusson, mivel nem kell ahoz elélvezni hogy baba legyen , mert az "örömkönny" is tartalmaz spermiumot.
2008. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gyógyszert szedek már fél éve szerencsére és nekünk már nincs ilyen problémánk a barátommal. Nekünk is előfordult ez, hogy az első menetet kibírta gumival, de a második már nem akart összejönni :S Szóval tényleg: éljen a gyógyszer :DD
2008. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
néha nálam is előfordult, de aztán már mostanában nem. annyira nem gáz, pár percre lefekszetek, és utána megint megpróbáljátok, nálunk is csak az volt, hogy röhögtünk egy jó, aztán negyed óra múlva olyant szexeltünk, hogy csak úgy zengett...XD
2008. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

hát ha akkor lenne mint 1 lónak akkor nem lankadna és nem lenne gond az se ha lankad állapotban lenne.vagy

biztos elszivja az oxigént mert vákumot képez a pöcsödön és azért.

2008. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!