Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az h túl hamar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h túl hamar megyek el?

Figyelt kérdés

Lány vagyok!nálam van csak ilyen vagy más lányoknak is van ilyen gondjuk? h túl hamar megyek el és van amikor már utána nem kívánom a barátomat vagy fáj ott lent!Szeretnék neki örömet okozni!és tudom h saját magát hibáztatja ezzel h én túl hamar megyek el!a kapcsolatunkkal nincs semmi gond mert nagyon szeretjük egymást!

Kérlek segítsetek!csak olyanok válaszát kérem aki nem hülyeséget ír csak komoly válaszok érdekelnek akik meg minden badarságot akarnak írni azok tartsák meg maguknak!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. aug. 16. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb mennyi idő után?Kényesztesd előbb te aztán utána ő.Ha fáj hagyjátok abba!!!!Ha elég bátrak vagytok akkor inkább az orált próbáljátok ki!És akkor ő örömet szerez utána meg te vagy fordítva ha te nem kívánod utána!
2008. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mikor h bírom van amikor 20perc de van mikor kevesebb!
2008. aug. 16. 00:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért mész túl hamar el mert úgy csinálja hogy az neked nagyon jó.... ha már közel vagy hozzá akkor változtassatok pózt vagy ütemet...
2008. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát most nem azért, de egy átlagos fiú, ha akar, akkor kb 4-5 perc alatt simán elmegy...Csak arra szeretnék célozni, hogy az is lehet, h a barátodban van valami szexuális gátlás az orgazmusával kapcsoltaban. Tudod, egy pasinak, ha valami rádob az érzésre, és rögtön készen van tőle, és szinte azonnal el tud menni az az,amikor a lány orgazmus közelében van. Egyszerűen olyanok vagytok akkor, hogy elmegy az ember esze;) Szóval: tudom, h általában regélik, h milyen jó az, h a pasi sokáig birja - csak ha ez azt jelenti, h nem tud elmenni, akkor ott valami nincsen rendben.

Szóval Veled semmi baj;) Sőt, minél hamarabb képes vagy elmenni, annál jobb állapotban vagy fizikálisan és lelkileg is:D Uh nyugi! A barátodat meg kérdezd meg, hogy próbálja-e visszatartani magát? Mert megesik, hogy kialakul egy görcsös érzés a fiúk gátjában, ha visszatartják magukat, és ez kellemetlen is tud lenni, és ugy meg nehét elmenni utána. (Ha ez lenne a helyzet, akkor kb ugy, ahogy a saját puncidhoz is nyulsz erőteljesebben, kezd el simogatni a gátját, meg a heréit, félig masszírozva is. Nyugodtan meg is nyalhatod párszoor a gátját.Ez oldja a feszültséget, és el tud majd menni utána könnyebben:) Na lényeg a lényeg: Veled semmi baj, beszélgessetek inkább őróla kicsit.

Ja még valami: ha esetleg Te visszafogod magad, és nagyon figyelsz őrá, akkor probáld ki egyszer, hogy nem érdekel h mi van: Adj ki minden hangot, ami jólesne, mozogj, ahogy NEKED jó! És kb szard is le h ő ottvan! Semmi nem készít ki jobban egy pasit - én is ettől vagyok taccson;) - mint amikor a lány elvesztí az eszét a karjaiban, és teljesen "megőrül". Szóval amikor érzem, h olyan extázisban van a leány, h nem is tud magáról kb...:D Hát olyankor...VILÁGVÉGE:D

Soxerencsét;)

2008. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Picit megnyugodtam h nem csak velem van a probléma!

azt is mondta h azért is lehet ez mert gumiban nem olyan jó neki és lehet h ezért nem megy el hamar!az ötleteket meg majd kipróbálom majd rajta:D

Remélem neki is bejönnek majd!:)

2008. aug. 16. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Tök jóóó neked. Én is lány vagyok de nekem meg szinte sose sikerül, főleg nem szex közben elélvezni. Wááá de irigyelek. Lassíts a tempón vagy amikor érzed hogy már közel vagy akkor izgasd orálisan a partnered, majd kis idő elteltével folytassátok. ;)
2008. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egyeltalán nem probléma sok csaj inkább irigyel h neked sikerül!Sok sikert a továbbiakban!
2008. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam volna h inkább irigyelnek majd ez miatt én azt hittem h nekem van bajom!

azért jó lenne ha nem ilyen gyorsan mennék el!de ezen tudok "tudunk"majd változtatni!

:)És még1szer köszi a válaszokat!:)

2008. aug. 19. 22:08




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!