Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vérzek szex után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérzek szex után?

Figyelt kérdés
5 éve élek nemi életet rendszeresen. De néha előfordul, hogy vérzek szex után. Nem értem mi lehet a baj! Tudnátok nekem segíteni?
2008. aug. 12. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy nem elég vastag a hüvely falad, és ezért néha a surlódástól vérezni kezd. Vagy néha túl durván csináljátok. Keresd fel a dokid, mert lehet, hogy valami komolyabb probléma is állhat a háttérben.
2008. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez valóban attól van hogy vékony a hüvelyfal és az kis erek kipattannak és kidörzsölődnel.lehet rajta segíteni.dokihoz kell menni.!
2008. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felsértett,nálam is volt ilyen csak nálam az első 5alkalommal.inkább menj dokihoz!Jobbulást!
2008. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen egymás után többször. Elmentem dokihoz, a méhszájamon volt gyulladás, attól volt. Szóval mindenképpen nézesd meg! Ír kúpot, és rendbejössz.
2008. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2008. aug. 14. 18:14
 6/6 anonim válasza:
48%
én ezel nem játszanék ismerek egy olyan csajt akivel ugyanez volt mint veled mindig vérzet szex után nem akart elmeni orvoshoz és amikor megint szexeltek akor is elkezdet vérezni de anyira hogy a csaj elájult sztem jobb lenne ha elmenél nögyogyászhoz ö segit
2008. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!