Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennnyi az az átlag nap, hét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennnyi az az átlag nap, hét vagy hó, amennyit egy férfi kibir szex nélkül vagy anélkül hogy gondolna rá, olyan átlag 30 éves korban?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

egy átlagos férfi 10 perc alatt 3X gondol a szexre. én valamivel fölé teljesítek, de ugye én még csak 22 vagyok :)

h mennyit bír ki szex nélkül az meg attól is függ, h mennyire elégedett a jobb markával, valamint h van-e kihez hűségesnek lennie, de a legfontosabb, h van-e miért.

2008. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú, bocsi én nem vagyok férfi, de én a párom tapasztalatát tudom tolmácsolni aki 32 éves. Normál esetben nála 3-4 nap amit kibír szex vagy önkezűség nélkül. Ha beteg vagy megterhelő fizikai munkát végez akkor sokkal többet mert túl fáradt hozzá. Az én párom volt hogy hónapokig sem gondolt rá régebben mert olyan megerőltető melót végzett.
2008. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok, és a párom nem kiván mert nagy a hasam és félti a babánkat. amit megértek és nem is erőltetem, csak számomra hihetetlen hogy mégcsak ne is gondoljon rá. Vagy esetleg ne oldja meg valahogy. Főleg hogy azért volt már rá precedens még a terhesség előtt régebben, hogy félrenézegetett. Bár mostanában már jól megvagyunk, de az ördög sosem alszik.
2008. aug. 11. 22:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van 2 kezed és egy szád amivel tudsz neki így is segíteni. A terhesség meg belőlünk is kihozza az ösztönöket.

Amúgy meg h nem is gondol rá, olyan nincs. max tényleg nem kívánjuk, amikor a legszívesebben egy sört innánk, aztán alvás vagy 12 órát.

2008. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy terhes vagy, még ki tudod elégíteni őt. Bár sok férfi van, aki nem akar lefeküdni a párjával, amikor babát várnak, de attól még szerintem ugyanúgy kívánja a szexet. Elégítsd ki kézzel vagy szájjal, az is tuti tetszeni fog neki.
2008. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy ezeket nem kapja meg, de nem igényli tőlem túlzottan még ezt sem. Ezért érzem úgy hogy vmi nem stimmel, mert egyébként egyértelmű lenne számomra is.
2008. aug. 11. 23:10
 7/11 A kérdező kommentje:
Ettől az egy dologtól függetlenül kedves , rendes, aranyos megértő. A testiséget nem utasitja el teljesen csak a szexet. Tehát átölel, megpuszil stb. De szex az nincs ! Ha kezdeményezek vmit hogy legalább neki jó legyen akkor elfogadni, de ennyi. Nem vágyik rá. legalábbis nem mutatja.
2008. aug. 11. 23:12
 8/11 A kérdező kommentje:
elfogadja nem elfogadni, elirtam bocsi
2008. aug. 11. 23:13
 9/11 anonim ***** válasza:

hát az én párom 3 nap után szépet álmodik. De ha ilyen jóéletű a párod akkor nézz után jobban, mert ha úgy csal meg, hogy babát vártok akkor abba belegondolni is borzalom!

Volt egy kisebb (neki halálközeli élmény volt:)) műtétje "ott"! előtte egy hónapig nem volt semmi mert fájt neki ,utána pedig majd két hónapig! ettől függetlenül két mondta hagyta el a száját félóránként:


jajj de fáj a tököm ; és a "jaj már úgy kívánlak de úgy fáj a tököm".


Meg sokan mesélték, hogy akkor jobban kívánta őket a férjük amikor babát vártak, mert 10-szer annyira szerették és tisztelték a feleségük vagy barátnőjük!

Persze félti mindenki a babát, de ahogy írtad, mindent meg lehet oldani!

Lényeg: nézz a körmére!!

2008. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocs az én páromnak volt műtét! hülyén jött ki!
2008. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!