Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy pasim akivel másfél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasim akivel másfél hónapja hogy együtt vagyunk. Minden jó de amikor a sexre került sor annyira megijedt hogy rosszul csinál valamit hogy én is megijedtem és nem sikerült az egész. Mit tegyek hogy oldódjon és sikerüljön?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én a pettinget ajánlanám először(így megismeritek egymás testét)és amikor már tudjátok hogy mi jó a másiknak,akkor jöhet a szex.Ne siessetek el semmit.
2008. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Próbálkozzatok többször, nem mindig sikerül elsőre. Főleg, ha még nem is volt lánnyal. Mindketten próbáljátok bátorítani egymást, ne szégyenlősködjetek. Menni fog az, csak beszéljétek meg, hogy nem lesz probléma, ha nem sikerül még és nem baj, ha valamit rosszul csináltok, hiszen az emberek a hibákból tanulnak.
2008. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na akor bővebben...pettink az már megvolt.nem is egyszer és nem is gyengén.mindig egy kicsit tovább mentünk és akkor jött el az idő hogy úgy éreztem menni fog...egészen addig amíg oda nem értünk hogy betegye.Egyszerűen nem tudtam lenyugtatni pedig nem ez volt neki az első.
2008. aug. 11. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keveredj Te felülre.
2008. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Srapnel ***** válasza:
100%
Ne beszéljétek túl, mert akkor megint csak központi téma lesz az egészből és még jobban görcsölni fog. Koncentráljatok kapcsolatotok egyéb dimenzióira, aztán egyszer majd összejön. Ha rákérdez, hogy zavar-e, vagy feszegeti a témát, akkor kell beszélni, egyébként meg viselkedj természetesen.
2008. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat azért valamivel okosabb lettem..egyszer majd összejön:)
2008. aug. 12. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
legyél te felül, és akkor nem csinálhat semmit rosszul :D
2008. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!