Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem megy a sex, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a sex, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nalam volt ma a csajom... en nyomultam, mint allat, hogy legyen valami, de o vegkepp nem mutatta semmi jelet annak,h akart volna szeretkezni.... csak csokolgattam, smaciztam, lattam hogy nem megy, hat abba hagytam... majd azt mondta,h ez erdekes szitu.... az..... de nem miattam... szaratni szeret, de nemtom,h miert ilyen.... szerintetek???
2008. aug. 11. 22:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
várj vele, ne siettesd...lehet, hogy még nincs felkészülve rá, vagy még várni akar vele, és ez még nem azt jelenti, h nem szeret...
2008. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem eloszor lettunk volna egyutt ien teren!!!!
2008. aug. 11. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor menni fog, ha ő is akarja. Szerintem ő még nincs erre felkészülve. Beszélj vele erről és megtudod, hogy miért nem mutat érdeklősét a szex iránt.
2008. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de mondom, hogy mar par sexen tul vagyunk
2008. aug. 11. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Variációk:

- nincs nagy libidója

- nem élvezi veled a szexet

- lelki gondja vannak, stesszes

- valamiért haragszik rád

- fáj valamije

Szerintem beszéld meg vele mi a gond, és akkor helyre rázódik minden.

Petranova

2008. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert most egyszer nem kívánt, még nem kell kétségbe esni. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem akart ma lefeküdni veled, biztos meg fogja mondani. Van ilyen mindenkinél, az én barátom is meg szokta érteni, hogy ha valamiért nem akarok vele lefeküdni. Persze meg kell magyarázni, hogy miért nem. Vagy nem volt hangulata, van megvan a mensije vagy ilyesmi lehet a dologban. Csak kérdezd meg tőle!
2008. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
ha "szaratni szeret" akkor én is azt ajánlom üljetek le és beszéljétek meg...
2008. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

lol :D tényleg viccesen sikerült elírás volt:)

Viccet félretéve kérdezz rá hogy miért volt, sajnos ezt mi nem tudhatjuk..

2008. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
vagy csak símán megvan a havija
2008. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Srapnel ***** válasza:
100%
... vagy nagyon nem te jársz már a fejében, ezért sem biztos, hogy jó választ fogsz kapni, ha megkérdezed, mi baja. Ha havija lenne, vagy egyéb banális ok, akkor valószínűleg megmondta volna. Mi oka lenne nem mondani? Úgyhogy olyan baja van, amit jobb, ha te nem hallasz, vagy még maga sem tudja pontosan.
2008. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!