Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért szeretik a pasik az anált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a pasik az anált?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 16:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

"Mivel ott nincs petesejt, nem kell gumi, és máris jobban esik a szex, mert ugye hogyha egy normál pénisz méretre felhúzunk egy gumit az szorít, nehogy leessen."


szerintem mielőtt análra szánod magad, olvassál kicsit a témában. azért kell gumi, hogy ne kapjatok el semmitse.

2008. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
háát ha jól meg van mosva akkor igen!!xd
2008. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
én pasi vagyok, és én se szeretem az anált.
2008. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok Mi egy házaspár vagyunk!Mindkettőnk horoszkópja oroszlán, és meglepő módon a vezetéknevünk is ugyanaz.Első perctől kezdve megértjük szexuális téren egymást,totális az összhang!

Mindenképp a megfelelő partner kell hozzá!

A pasik 2 okból kifolyólag szeretik:

1.azért mert lassabban tágul mint a punci:)

2.mert a férfi úgy érzi, "leigázta a nőt"és bármit megtehet vele.

Mi a férjemmel rendszeresen szexelünk análisan....

Közben olyan szinten felfedeztük a szexnek ezt az oldalát, hogy azóta rendszeresen átélem az anális orgazmust!Mindenféle olaj,síkosító,stb nélkül!

Kiváltságosnak érzem magam,mert sok nő, nemhogy análisan, de sehogy nem tud elélvezni.Az esetek többségében,ezért mindíg a nőben lévő undor,szorongás,és-vagy gátlás okolható.Vagyis maga a nő....

Ennek van egy menete mi "ANÁLIS-KULTÚRÁNAK"neveztük el....

(azért azt hozzátennénk,hogy gond nélkül rávesszük egymást olyan dolgokra is,amit az ember önmagának sem vall be!!!)

Használhatjuk egymást arra,amire csak akarjuk!Van aki szerint perverzek vagyunk,de szerintünk a szexuális életünk teljesen normális...tehát a perverz szó fogalma relatív!

A férfit,(legalábbis nálunk)azért izgatja,mert ő adja azt az érzést a nőnek,amit még soha senki...én amúgy is egy temperamentumos határozott nő vagyok,és ilyenkor a férjem élvezi, hogy LEIGÁZHAT....

2009. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
31%
valahogy nincs kedvem 40 évesen pelenkát hordani, csak mert a pasiknak bejön. Nem tesz valami jót az ottani záróizmoknak. Én kipróbáltam és nem tetszett. Fááájt :S Aztán amik jöttek...pfeeeej. Azóta megundorodtam tőle és gusztustalannak tartom.
2010. jan. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nő vagyok így nem tudhatom, de talán szűkebb és érdekesebb, talán a változatosság miatt. Csak annyit mondanék, hogy nekem - mint szerintem minden nőnek - más élményt nyújt, egy orál, anál, kézimunka, maszti stb. Mindegyiktől elélvezek, de mindegyik más élmény!!! Talán ők is azért, hogy többfajta élményben legyen részük!! Amelyik pasi + mindig azt akarja az meleg!!!!
2010. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 saint22 ***** válasza:

Mert szűkebb mint a hüvely, teljesen más érzés!!!

A volt csajomat tudtam csak eddig rávenni, de nem bánta meg. Az első három alkalom volt neki kellemetlen, aztán megszerette, és volt h el is ment közben!!!!

2010. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!