Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni hogy a csaj szinleli az élvezetet vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 10. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ha már eléggé ismered a lányt azt csak akkor veszed észre.de amig nem ismered meg a lányt milyen a szexben,addig szerintem nem jösz rá,főleg,ha jó színésznő.(lány vagyok)meg ugyis látod rajta,h mennyire őszinte.
2008. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Azt az élvezetet nem lehet megjátszani még egy jó szinésznő sem tudná megjátszani.
2008. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
lány vok!már bocsánat,de meglehet játszani!régebben én is csináltam ilyet!furán hangzik,dehát ez van!mondjuk mostanra már nagyon élvezem csak az elején volt egy kicsit furi!szoval sztem nem lehet észre venni!
2008. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én eddig még csak színleltem az orgazmust, már hozzászoktam. És emiatt nagy lelkiismeret-furdalásom van. Nem tudom hogy mondjam meg a barátomnak, nem is hinné el sztem h 10 hónap járás alatt 1x sem élveztem el igazából. Szóval lehet színlelni...
2008. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

Ha ijen fasz vagy hogy nem veszed észre akkor nem tök mindegy

Ha meg szinleli akkor az ö baja

2008. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Onnan lehet tudni, hogy megmondja. A lányok tényleg nagyon jól meg tudják játszani. És sok lány kötelességének érzi, hogy megjátsza, még ha nem is élvezett el (több ilyen lány van, mint hinnéd), mert úgy érzik, a férfinak szüksége van erre az "effektusra" is a szexhez.

Amúgy elméletileg érezheted a hüvelyösszehúzódásokat, amikor elélvez, de ehhez nagy tapasztalat kell. És csak megsúgom, nagyon sok lány nem is képes hüvelyi orgazmusra. Na akkor vajon miért játsza meg olyan sok lány?

2008. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
én még sohasem színleltem...szólok ha nem tudok elmenni!
2008. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

háát..

onnan veheted észre, hogy pl.a mellmimbója nem húzódik össze, tehát nem lesz olyan, mint pl.mikor fázik, meg hát ha nem elég nedves, az is elég feltűnő, ha nem akkor nyög amikor épp berakod(az ujjad vagy a nemiszerved, tök8), vagy ha eleve nem is nyöszörög..(kezdő színlelőknél ez is előfordulhat..)

2008. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag sehonnan. A testi tünetek az orgazmustól függetlenül jelentkezhetnek / előidézhetők. A hüvelyösszehúzódásokat viszont a legtöbb színlelő nem játssza meg, mert nem tudják vagy nem gondolnak rá. Ezen kívül a színlelők próbálnak szexisek lenni.


Azért színleljük az orgazmust mert a férfiak is színlelik az előjátékot. Persze utána kérdezgetik hogy milyen volt, meg elélveztünk-e, és nem elég ha csak fantasztikus volt de orgazmus nélkül (bocsánat, de túl gyakran hallom A kérdést)

2008. aug. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csaj elélvez,akkor a csiklója megduzzad és lila színű lesz és teljesen el kezd remegni(belülről), és tiszta nedves lesz,jah és a szívverése is gyorsabb,szóval tedd a fejed a mellkasára és hallgasd a szívverését és abból megtudod és tanulmányozd a csiklóját, és még sztem ha orgazmus után piszkálod a barátnődet,akkor csikis lehet,ugyanis ilynekor már érzékenyebb (saját tapasztalat)
2008. aug. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!