Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen egy közös zuhanyzás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy közös zuhanyzás? Mi történik?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy ki kellene már próbálnom,hogy milyen is egy pasival közösen tusolni:S Igazából annyira nem vonzz a dolog,de azért kíváncsi vagyok mi is történik egy közös zuhanyzás alkalmával:D
2008. aug. 9. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi történik :PP amit akartok az történik meg..megmossátok egymás hátát vagy szeretkeztek az történik amit ti akartok ..:S
2008. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia.

hát ez egy kicsit összetett kérdés...

minden féle képpen az történik csak, amit megengedsz a másiknak.

ez attól is függ, hol tart a kapcsolatotok, mennyi idősök vagytok, lefeküdtetek-e már egymással...stb.

feltételezem még szűz vagy és 14nél nem idősebb ha ilyet kérdezel, tehát nem is tudom, mit mondjak...

a közös tusolás nagyon jó dolog, felkorbácsolja a kedélyeket, ilyenkor az emberek könnyebben megkívánják a másikat, mivel teljes egészükben hozzáérhetnek párjukhoz..

sokan közösülnek ilyenkor, de vannak akik csak pettingelnek, bár olyan is van persze, h csak egyszerűen tusolnak egyet közösen, hisz pl.egymás testét megmosni, kényeztetni önmagában naygon jó dolog, nem feltétlenül kell, hogy kialakuljon bármiféle intim kapcsolat..

szval ilyesmik történhetnek nagyvonalakban.(:

2008. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
vizesek lesztek...
2008. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátommal általában csak együtt tusolunk,megmosdatjuk egymást.Én speciel nem szeretek ott szeretkezni,mert nem szeretem a vizes bőr tapintását(ha mást kell megfogni).Ugyhogy az történik,amit akartok.Ilyen egyszerű...egy kicsit furcsa kérdés...
2008. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Sushit csináltok, garnéla rákot csemegéztek, birkát süttök, ilyesmi. Jó móka. :)
2008. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Agylobbot kapok tőled!!! Mi történne kedves??!!! Amit akarsz az mind megtörténik, amit meg nem azt talán nem. Minek ilyet hülyét kérdezni? Kb. olyan hogy mi történik wc-zés közben?
2008. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

a fene egyen meg titeket, rosszindulatú válaszadók!:) ha hülyeségnek tartod a kérdést, akkor ne válaszolj rá, ez az oldal azért van fenntartva, h bárki bármilyen témában bármit kérdezhessen, és abba a "hülye" kérdések is beletartoznak!

a kérdésre felelve: ahogy arra már az előttem szólók is utaltak, csak a fantáziád szabhat határt egy közös zuhanyzás alkalmával megtörténő dolgoknak:) egymás megmosdatásától a pettingen át egészen a szeretkezésig minden lehetséges.

2008. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"...milyen is egy pasival..."

Akkor nem is biztos,hogy a barátoddal?:S Mert nekem ez jött le...amúgymeg szerintem egy közös zuhanyzás közben túl nagy a csábítás,és sokaknak problémát jelentene megállni,hogy ne legyen végül szeretkezés a dologból...de tényleg kicsit furcsa a kérdés :S

2008. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

igazad van, hogy ez az oldal azért van, de kellene valami határt szabni, vagy az ilyen kérdéseket a megfelelő kategóriába tenni (humor).

téged valóban nem idegesít néha, hogy milyen eszement idiótaságokat tudnak kérdezni?

"milyen egy közös zuhanyozás" - ha valaki még arra sem képes, hogy belegondoljon abba, hogy egy közös intim együttlét mivel jár(hat), akkor biz' megérdemli, hogy némileg ostobának tekintsék és úgy is kezeljék...

2008. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát tök jó,a sex nem,viszont tök jó,mikor nedvesen egymáshoz simultok,izgató.Próbáld ki
2008. aug. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!