Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha ránézünk a ffiak nadrágjára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ránézünk a ffiak nadrágjára, abból mennyire lehet megállapítani h nagy vagy kicsi a szerszáma?

Figyelt kérdés
Van 1 barátom, voltunk fürdőben, s nem igazán lehetett kivenni a méretét. Mikor hozzábújtam, akkor meg kicsinek éreztem. Az eddigi pasiknál jobban látszott, h van ott vmi. bár azt mondják, h 2féle típus van: akinek nyugalmi állapotban kicsi s mikor feláll akkor nagyra nő, vagy eleve nagyobb , de azoknak nem lesz sokkal nagyonn merevedéskor. Csak érdeklődök, a méret miatt nem fogom otthagyni, ha esetleg nem normál méret.
2008. aug. 9. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megijedni,ha kicsinek érzed,normális.

Ha ennyire érdekel,miért nem nézed meg?

2008. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre max. nadrág nélkül tudod megállapítani hogy mekkora:D
2008. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom elsietni a dolgokat:),h lehúzzam a nadrágját, de attól még érdekel.
2008. aug. 9. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon csalóka, mert nyugalmi állapotban nem lehet megítélni egy férfi valódi méreteit. Ahogy én megfigyeltem vannak olyan férfiak, akinek izgalmi állapot nélkül is egész nagy szerszámuk van, de izgalom hatására nem nő olyan nagyot, így teljesen az átlagos mérethez tartoznak. De volt olyan barátom, akinek elég kicsi volt, de amikor használnia kell, fantasztikusan megnőtt neki.

Szóval elszőr ne vonjunk le messzemenő következtetéseket.

Petranova

2008. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy hideg vízben összébbmegy? Hogy miennek érezted azt befolyásolhatta a víz hőmérséklete is. És ahogy a haverok mondják: nem a méret a lényeg hanem hogy játékos legyen! ;)
2008. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Az usziban fürdőgatyában könnyű, de nadrágban...hát mivel íg még azt se tudod milyen alsó van rajta(ami megtévesztően fel is gyűrődhet)
2008. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy ez néha még akkor se derül ki, ha alsónadrágban van. Van olyan boxer, ami kiemeli, van ami nem. Nekem egyébként két és félszer akkora erektált állapotban, tehát ezt így nem igazán lehet megmondani. Az más, ha valakinek eleve 20 centis és vastagabb, arról már biztosan tudhatod, hogy nagy, összemenni csak nem fog ;)

Meg előbb utóbb csak kiderül, nem? ;)

2008. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!