Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom 21 nap után jön haza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 21 nap után jön haza kedden, és kedveskedni szeretnék neki. Milyen egy tökéletes szeretkezés ennyi idő után egy nőnek?

Figyelt kérdés

12 órát repül,szóval hulla fáradt lesz,de jön hozzánk. Főzök neki először is ebédet,aztán egy kávét. Megágyazok,ha le akarna feküdni utána,de a lényeg..


Már nagyon kívánjuk egymást,és most is mindent meg akarok adni neki,de valahogy különlegesebben. Ebben várok tanácsokat.. Először is ha levetkőzött,jó alaposan átmasszírozom. Utána elkezdem csókolgatni és simogatni mindenhol,elől-hátul végigpuszilom. Utána kicsit nyelvvel izgatom,aztán mehet :$ Azon gondolkodtam,hogy először csak szájjal,amíg nincs csikló orgazmuas,aztán belémegyek,és utána hüvelyi. Nem sok ez egy nőnek ? :$ Tudom,persze,jó érzés,volt amikor 2x is elment egymás után,de nem mindenki szereti, ilyen pedig nem gyakran volt,h többször is,talán 3-4x. Vagy ha nagyon akarja,akkor még análisan is,de az már lehet,végképp sok. Szerintetek ? :)


Egy 18 éves fiú.


2008. aug. 9. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hogy te milyen kedvesen várod a párod haza! Nagyon szerelmes lehetsz! Bezzeg engem így várnának haza....na de ez már más téma!

Szóval mi is volt a kérdés? Ja igen! Szerintem ha ezeket csinálod, tutira nem lesz sok! Én személy szerint nagyon örülnék neki! Bááár, nagyon sokat repült, ezért lehet hogy még fürdeni is szeretne! Esetleg, ha forró vízzel várod, ebbe tehetsz nagyon finom illatú dolgokat! Hm.... :)

Sok sikert hozzá és aztán pedig részleteket várok! :)

2008. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a fürdő nagyon jó ötlet,köszi :)

[azt hitte,felkapottabb lesz a kérdés:(]

2008. aug. 9. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"belecsempészhetnél" a menübe valami afrodiziákumot. mondjuk csokit, finom bort :)
2008. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Masszázshoz esetleg használhatnál olajat, vagy zselét. De szerintem mindezt akár egy helyen is meg lehet csinálni. Én egy hasonló alkalommal a fürdőt tettem romantikusabb hellyé 16 kis gyertyával és rózsával, rózsaszirmokkal. A párom a fürdés és együttlét után sem akart kijönni onnan:)
2008. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
de ha 12 órát repül (csak nem California?:D) és ebédre ér haza, lehet annyira fáradt lesz, hogy jobb ha alszatok együtt másnap meg minden más mehet. De a fürdő az mindenképpen jó 5let akármi is lesz. De pontosan szerintem ne tervezd el soha h milyen orgazmusa lesz meg ilyenek, mert ezt elég sokminden befolyásolja (akár a fáradtság is) és ha mégse úgy lesz, akkor te nagyon csalódott leszel. Ennyi idő után élvezni fog minden jót, amit csinálsz vele, a fürdő meg a masszázs meg tökéletesen elég "praktika", azután meg majd kiderül mi lesz:)
2008. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Olyan drága vay,hogy ennyire készülődöl,és egy pasinak mi lenne a legjobb 1,5 hónap után??
2008. aug. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!