Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy biszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy biszexuális vagyok-e?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezz meg biszex csajokat,ők hogyan jöttek rá. Ezenkívül kívánod a férfiakat is a nőkön kívül? Egyébként ezt magadban kell letisztáznod szerintem...
2008. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az h valaki biszexuális az nem feltétlenül attól függ h te most férfival és nővel is lefeküdnél! mert ez nem a testi vonzalomról szól, hanem arról h beleszerettél egy veled azonos neműbe, de szerettél már ellenkező nemüt is. akkor biszex vagy! Ha nem vagy szerelmes akkor nem vagy!
2008. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Onnan hogy feltetted ezt a kérdést...
2008. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
figyelj, a szerelem relatív. mindenki azt dumálja a mai világba, hogy fogadjuk el a másikat, bőrszíntől, nemzetiségtől, egyéb dolgoktól és hovatartozástól függetlenül. a szerelem/szeretet mindenkinek mást jelent. ha én szeretek egy pasit (lány vagyok), akkor nem csak a külleme miatt szeretem, hanem a belső értékei miatt is. ha én szeretek egy lányt, akkor nem az számít, hogy nincs farka, hanem, hogy szeretem, szerelmes vagyok belé, többet érzek iránta a barátságnál. ja és a szerelem vak, ha én szeretek valakit, akkor nem számít a neme. nemtől függetlenül is szerelembe lehet esni.
2009. aug. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor én erre a kérdésre kerestem a választ, akkor több férfival próbáltam meg lefeküdni és a feltörő vágy megadta a választ. Ezt tudom egyedül tanácsolni.
2009. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem nem lehet meghúzni azt az éles határt hogy mikortól biszexuális valaki. Én 5 lánnyal smároltam eddig, erre még nem mondanám biszexuálisnak magam (lány vagyok). De azok után hogy végig gondoltam hogy, az az öt lány emlékezetes marad, életem végéig mert olyat adott amit egyik pasi sem tudott volna, sőt sajnos eddig még lánnyal nem adódott lehetőségem lefeküdni, pedig nagyon szivesen kipróbálnám, ilyenkor elgondolkozom rajta hogy tényleg biszexuális vagyok-e. Még nm volt lánnyal dolgom tehát, érzelmileg nem tudom hogy tudnék e nőhöz kötődni. Viszont boldog párkapcsolatban élek már egy ideje -sráccal- :)

Szerintem minden az agyadban dől el, ott tudod megállapítani, hogy milyen érzelmek fűznek a saját nemedhez. és neaggodj. a biszexualitás nem gáz... :)

2010. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy képet tudok javasolni:

Ha van egy lány aki felkelti az érdeklődésed és azt látod, hogy érzékien simogatod, megcsókolod, kielégíted vagy ő téged, akkor lehetsz csak kíváncsi, nem feltétlenül bi.

Ha viszont látod, ahogy a lánnyal ültök egy napsütéses délutánon egy parkban és a mosolya elvarázsol és jól esne megfogni a kezét és megpuszilni, a karjaidban tartani, akkor nagyobb az esély, hogy az vagy. :)


Nekem 13 évesen volt komolyabb kalandom egy lánnyal, csókolóztunk, kielégítettük bugyin á egymást, néztük egymást önkielégítés közben.

De csak 19 évesen vallottam be magamnak, hogy igen, én biszexuális vagyok.

Sajnos olyan lánnyal még nem találkoztam, aki viszonozni tudta volna az érzéseimet... :(

2010. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.

Úgy vagyok ezzel, hogy egy lány iránt sosem éreztem szexuális vonzalmat, esetleg barátság következtében nagyon szerettem, de nem voltam belé szerelmes. Ha egy fiúról van szó... Az más.:) Nem nagyon lehet elmagyarázni, de a lényeg az, hogy - heterok esetében - más a fiúk és a lányok iránt érzett szeretet.

Úgyhogy csak azt tudom ismételni, amit előttem már mondtak; ha szexuális vágyaid vannak egy veled azonos nemű emberrel szemben (vonzalomról beszélünk, nem kíváncsiságról), illetve ha szerelmes vagy az illetőbe, biszex vagy, de talán homoszexuális is.

2010. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
MÉG MINDIG NEM A ,TÖKMINEGYKIAPARTNEREMASZEXBEN, JELENI A BISZEX-SÉGET!!!!!! Itt tényleg a szerelemről van szó!!!!! Ha képes vagy szeretni nőt is és férfit is, akkor vagy biszex. A szex csak másodlagos.
2010. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!