Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lány egyszer sem éri el az orgazmust partnerével, több éves kisérletezés után sem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy nem csak a nőben van a hiba
2008. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Valamit nagyon elszúrtatok... :P

Most, ezt így, ennyi információból senki sem fogja neked megmondani...

Sehogy sincs orgazmus?? Ha nyali-fali van, akkor se??

2008. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen persze, volt már minden, rengeteg féle pozíció, segédeszköz, új helyek, más-más napszakok stb :S
2008. aug. 8. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Felizgat rendesen?Szoktál masztizni?Mert ha igen akkor tudnod kéne h mi a jó.És ha tudod elmondod neki.
2008. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam és meg is beszéltük nekem mi a jó és mondom is közben.. mégsem jön össze!
2008. aug. 9. 19:35
 6/8 anonim válasza:
Mi lenne, ha megpróbálnátok mással? Vagy egy harmadikkal?
2008. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Harmadikra sajnos nem vágyom!
2008. aug. 10. 09:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 6évig nem tudtam szex közben elmenni. Csak ha szájjal elégítettek ki.

De mióta ismerem a párom,azóta sikerül. Szerintem ez az érzelmeken is múlik és hát a partneren is .

2008. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!