Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiukat zavarja hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiukat zavarja hogyha "szagos" egy punci?

Figyelt kérdés
En mindig mosom meg minden de a puncinak akkor is van egy jellegzetes szaga.Zavarja a fiukat? es zavarja a fiukat ha a szorzet mar kezd visszanoni?es ha szur?(mert ha borotvalom akkor szur)
2008. aug. 8. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
igen
2008. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Az előttem szólónak: felesleges volt írnod. Szerintem a természetes "illata" nem zavarja a pasikat. Sőt! Az én párom nagyon izgatónak találja és szeret is ott lent kényeztetni. Fontos viszont a tisztaság. Egy hosszú nap után nem szeretném, ha arra kolbászolna, csak ha már lefürödtem. :) A szőrzet kedvelése változó. Az én barátomat nem zavarja, én nem is borotválom. Ha nem szereted borotválni, akkor ne tedd. Ezt a pasid is megértheti, hogy kellemetlen ha szúr.
2008. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha szted nagyon szagos akkor használj INTIM MOSOT

az bztos bevállik

2008. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Jó, persze az a jellegzetes illat, ami csábít... de nem kell túlzásokba esni. Ha nagyon szagos, tessék intim mosakodógélt használni.

A szőrzet már egyén függő, van aki szinte kiköveteli a csupasz puncit, de olyan is akad, aki szeret az "őserdőben" barangolni. Viszont az arany közép út, akinek teljesen mindegy, hogy milyen vagy alul. :)

2008. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

1. könnyen megoldható, mint a férfiaknál: mielőtt arra kerül a sor mosakodj meg utolsó pisilés után mielőtt találkozol vele. Ha nem megy,nincs rá idő akkor használj nedves törlökendőt,vagy intim törlökendőt és meg van oldva a dolog.

2. mindenkinek más. Én mindig epilálom, csak párszor volt úgy, hogy a barátommal picit szúrosan voltam együtt és ezen picit paráztam, de mondta, hogy őt egyátalán nem zavarja és tudja, hogy természetes és mivel ajdnem mindennap találkozunk így nem is várja el (gyantázni még nem akartam elmenni,de hamarosan rákerül a sor)

2008. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
97%

Ha szagos, akkor mosd meg többször, intim mosakodó géllel.

Ha már erősebb a szag, gyakori, akkor hiába mosod... A nőgyógyász segít!

2008. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

úgy bírom mikor minden válasz le van pontozva..


2.nak: az volt a kérdés hogy zavarja e, erre igennel vagy nemmel lehet válaszolni. válaszoltam igennel..probléma?

2008. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ezt én sem értem. Teljesen egyet értek az 1. válaszolóval.
2008. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy nálad mit jelent a "szagos". Ha csak épphogy érezni, az nem gáz. De a legjobb, ha megkérdezed, hogy tetszik-e neki. Az hogy szúrós, az meg 100%-ban a pasidon múlik, hogy gond-e neki. Sztem 80%-uknak nincs vele baja, csak en legyen dzsungel. Ha szépen néz ki, akkor meg biztos, hogy bejön nekik.
2008. aug. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok. A kérdés az volt, hogy zavarja e a pasikat a szag. Te vagy az összes pasi szószólója? ez az igen csak a te véleményed. Szerintem igennel vagy nemmel válaszolni egy kérdésre teljesen felesleges. A kérdésfeltevő nem csak ennyit vár, hanem egy kis magyarázatot is. Egy nő hiába mosakszik meg, a nemi szervnek van egy bizonyos illata, amit nem lehet elnyomni. Gondolom a kérdés feltevője erre kérdezett rá. Készülj fel rá, hogy szagtalan nővel nem fogsz találkozni. (ez az első válaszolónak szól, ha még erre téved)
2008. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!