Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nyilvános tusolóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyilvános tusolóban megkívántam egy pasit. Miért?

Figyelt kérdés
Én is pasi vagyok és még sosem fordult elő ilyesmi. Kicsit megijedtem. Amúgy 29 vagyok.
2008. aug. 8. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én nő vagyok és annak ellenére, hogy 100%ig hetero vagyok, már én is kivántam meg nőt... Szerintem természetes. Egy meztelen test mindig vonzó.
2008. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Hmm...
2008. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell emgijedni , castlakozom az előttem szólóhoz h egy meztelen test az vonzó! és ha arra gondolsz h esetleg emiatt vonzódnál a nemedhez akkor nem kell megijedned mert ez csak testi vonzalom volt, és pedig beleszerettél :)
2008. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Talán csak kiváncsiság.
2008. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
10%
Biszexuális vagy.. vagy rosszabb..!
2008. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
bocs ezt muszáj megcáfolnom de NEM minden meztelen test vonzó... mutassak rá ellenpéldát? :D amúgy nincs ezzel semmi probléma hogy egy pillanatra megtetszett, mindenkiben vannak ellenkező nemi hormonok, és az hogy tetszett a látvány, még nem jelenti feltétlenül azt hogy vágysz rá hogy közösülj vele. nem vagy buzi (valszeg) és még biszex se feltétlenül.
2008. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell félned! Bár nem tudom a férfiaknál hogy működik, mert hiszen ellentétes nemek vagyunk, de velem is előfordult már, hogy megtetszett egy lány, pedig a férfiakat szeretem:)
2008. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Világ legnagyobb szexuális felmérése kimutatta, a negyvenes években is és manapság is, a hetro férfiak ötödének van egy-két homoszexuális kapcsolata. Heteroknak tehát nem a 12-18% homo és biszex pasikról beszélek
2010. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!