Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Apam ranknyitott mikor en es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apam ranknyitott mikor en es a pasim epp egymason vagyunk es szexxelunk. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 15:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Ez velünk is megtörtént... :DDDD

Nagyon kellemetlen, de szerencsére jól kezelték és gyorsan elfelejtettük az egészet.

Semmit nem lehet tenni.

Ha tudja, hogy nemi életet élsz, akkor semmit.

Hát... Ha meg nem tudja... vagyis már tudja... a pasid megnyudtathatja, hogy védekeztek satöbbisatöbbi...

2008. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Ajánlom a Dugunk! tábla kiakasztását az ajtóra.
2008. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hat ez kurva vicces volt
2008. aug. 9. 00:48
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ránk már nyitott anyám,mamám,bnőm anyja ,nővérei és még sorolhatnám mikor hol voltunk :DDD Ez van majd elfelejti! Mondjuk igen egy apának ezt nehéz elfogadni ,hogy felnő a lánya.
2008. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
utolsó válaszolónak:ti barlangban laktok,hogy nincs ajtó!jó,egyszer megtörténik hogy ránk nyitnak,de hogy az egész családfa,az már durva!
2008. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Utsó elötti válaszoló vagyok Barlangban jah akkor nem nyitnank ránk hanem csak jönnek nem?? Ha okoskodni akarsz akkor legalább értelmeset írnál. szánalom....
2008. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

xtem orulj neki ha nem hozza fel a temat, az ugyis ciki lenne.ha mindenaron beszelni szeretnel rola, megprobalhatod, bar en nem mennek bele ha nem muszaj.


xtem szoktasd kopogasra, az sose art. minket sokszor mentett meg a kopogas, ugyh csak ajanlani tudom ;) celozgass ra, ha be van csukva az ajtod es bejon kopogas nelkul (akkor is ha egyedul vagy) jegyezd meg h kopoghatna. vagy olyankor csinaljatok amikor alszik :p

2008. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!