Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A gésagolyó egészségügyi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gésagolyó egészségügyi, vagy szexuális segédeszköz? Milyen hatása van? Milyen érzés? Hogy használjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne, hogy érdemes-e megvenni. Miért jó/nem jó? Hogy kell használni, hogy célt érjen..egyáltalán mi az igazi célja? Jó lenne olyanokat hallani, akiknek már van tapasztalatuk e téren. Persze érdekelnek az "azt hallottam" vélemények is... Megvitathatnánk, kinek milyen, aztán ha pozítív a többség tapasztalata, megveszem én is.

Előre is köszi a válaszokat!

(Tudom, hogy volt régebben ilyen kérdés, de oda csak három komment érkezett... Tényleg ennyire kevesen használják?)


2008. aug. 8. 11:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

A Gésa golyó, tulajdonképpen két súly melyeket egy fonallal egymáshoz erősítettek. A hüvelybe helyezés után össze kell szorítani a medencefenék izomzatát és így kell benntartani a golyókat.


A súlyok tampon alakúak, műanyag bevonatúak, s tömegük 20 grammtól növekszik 100 grammig - 10 grammonként. Eleinte csak 10-15 percet használd naponta, majd 1-2 hét elteltével, próbálkozhatsz hosszab ideig benttartani. Ha sikerül a golyót izomból fenttartanod, akkor jöhet a 2 golyós megoldás, ahogy a Gésák csinálták!


Három hónap után, már nem kell ilyen intenzíven gyakorolnod, addigra elég lesz a szintentartás is...:)


Ezek a golyók természetesen különböző nőgyógyászati panaszok csökkentésében is nagy szerepet játszanak!

Azok az izmok, melyek a hüvely és a méh, felfüggesztését, illetve feszességét szolgálják, és ezáltal elősegítik működésüket röviden PC-izmoknak nevezzük.

Ezek az izomkötegek a szexuális, szülési, illetve vizelési zavarokban betöltenek be fontos szerepet.

2008. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
80%
Sziasztok!Most vettem gésagolyókat...az hagyján, hogy nem érzek semmit, de berozsdásodtak benne a golyócskák:(Egyszer használtam és persze el is mostam... erre tessék. Persze nem cserélik ki..... Ezek után nem hiszem, hogy használnom kellene. Járt már vki hasonlóan?
2008. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
nekem van gésa golyóm már vagy három éve és még nem rozsdásodik pedig én is mosom(sztem kell is) én nem nagyon élvezem de a lenti izmaim sokkal erősebbek lettek mióta megvan. u h szerintem megéri.pláne hogy a pasim teljesen beindula "golyóimtól"
2008. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, berozsdásodtak? Hm, lehet, hogy műanyagból kellene akkor venni, vagy milyen anyagból vannak ezek? Mennyi az áruk, mert én láttam már 1000 Ft körül is, de akkor lehet, hogy érdemes a drágábbat venni?

És ez tetszik a srácoknak? Az enyém kicsit konzervatív e téren, biztos féltékeny lenne rá :)))

Írjatok nyugodtan, érdekelnek a további tapasztalatok! Köszi.

2008. aug. 8. 12:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny? Egy golyóra??? Mondd meg neki hogy ez neki is jó lesz!
2008. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, vibrátoros. Szuper volt! Azért csak volt, mert nem használom. A férfit nem pótolja semmilyen segédeszköz. (Meguntam...)
2008. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
63%

A gésa golyó nem segédeszköz!!!!

Az izmokat erősíti, ez a szerepe, az már más dolog, hogy előjátékként is izgató.

2008. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na jó lehet, hogy a segédeszköz szót idézőjelbe kellett volna raknom. Köszi a helyreigazítást!
2008. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A gésagolyó (más néven hüvelygolyó) igenis segédeszköz!(Van egy ismerősöm, aki szexboltban dolgozik, ő világosított föl. )
2008. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2009. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!