Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik, ha petting...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik, ha petting közben a mellbimbó és környékét simogatják? Vagy mi a legizgatóbb hely nekik a saját felsőtestükön?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A mellbimbó, vagy ha a nyakát nyalogatod, puszilgatod nagyon jó lehet sztem. Bár az én barátom olyan csiklandós h hozzá sem lehet érni, mert már elröhögi magát...elég idegesítő.

Sztem egyén függő, h mit szeretnek, ki kell tapasztalni.

2008. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval az nekem is bejön..
2008. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek mennyire érzékeny. Ha nem annyira, akkor tudják élvezni. (legalábbis az én barátom)
2008. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szeretik hát.:)

legalábbis az én barátom szereti..

és hogy mondjak olyan tippet, ami itt még nem hangzott el, szerintem próbáld ki, hogy a fülét puszilgatod, majd ha látod hogy élvezi, bele is nyalhatsz.

az én barátom él-hal ezért..:P

sok sikert.

2008. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)Már ki is próbáltam, mindegyik bejött.;)De ha valakinek van még valami jó ötlete, írjon nyugodtan.
2008. aug. 8. 19:10




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!