Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik tesznek e különbséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tesznek e különbséget a nagy és kis punci között?

Figyelt kérdés

Szóval... egy pasit zavarja e , ha nem éppen a legszebb formáju egy lány nemiszerve?



2008. aug. 8. 02:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
nemhinném:) sztem nincs jelentősége egyébként, ízlése válogatja. ha jó a szex, tök mindegy, h hogy nézel ki alul.
2008. aug. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Persze h zavarhatja. Neked mindegy hogy milyen a pasid farka? Nagy v kicsi, esetleg olyan görbe h bele se tudsz ülni meg ilyenek...?! Egyik haverom mesélte h meglátta a csaj punciát szex elött és azt mondta a csajnak h kössz nem. Tehát van ilyen is.
2008. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy nem mindegy milyen a punci. De ahhoz hogy azt mondja valaki hogy "kösz nem"... szóval ilyen azért nem nagyon van. Legalább is nálam tuti nem lenne.
2008. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen igen, engem is vissza taszít ha egy tacskó néz ki onnan.
2008. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Én régen (társkeresön) megismerkedtem egy pasival és mondta, hogy ő a husis puncit szereti. Jahj, nem is társkeresőn. Margitszigeten. XD
2008. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
77%
sok pasi a borotvalt puncira gerjed.Ojankor nem azt latja ,hogy mekkora oserdo ,hanem a lenyeget ,sot vannak akik kellemesen meglepodnek ,hogy cupasz vagy alig van rajta szor. :)
2008. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Általában a punci hossza, a kisajkak nagysága és formája határozza meg a szépségét. Egy hosszú nuna nagy, sötét, fodros kisajkakkal....hát nem biztos, hogy mindenkinek vonzó. Jó hír: a fodrosságot szépen, és szinte fájdalommentesen lehet kozmetikázni.
2008. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, hát nem nyugodtam meg. :D

kozmetikázni? hogyan?

2008. aug. 8. 10:44
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
sztem plasztikai műtétre gondol... na majd ha az összes fiú körülmetélteti magát akkor én is megszépítem a kisajkamat...ennyi
2008. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
kozmetikáztatni??? isten ments!
2008. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!