Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfi vagyok Szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok Szeretkezés közbe a párom végzet de én nem tudtam és így színleltem hogy én is végeztem. De rájőt hogy színleltem és igy nem beszél velem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Elég zavarosan fogalmaztál. Te nem tudtad, hogy elélvezett, és ezért szinleltél? Mit nem tudtál?

Mert, az más, ha észrevetted, és ez miatt te szinleltél, hogy befejeződjön. Miért tetted ezt? Nem élvezted az együttlétet vagy nem akartad igy már folytatni, mert ő elélvezett?

A nők többször is képesek elélvezni. Igen, engem is sértene, ha a fiúm megjátszaná, hogy elélvezett, mert nekem azt jelentené, hogy nem jó velem.

Szerintem kérd meg, hogy beszéljetek róla,és mondd el neki, hogy mi történt akkor. Meg persze azt is, hogy szereted, és szeretsz vele lenni(gondolom igen). Csak nem értem miért csináltad, azért úgy tanácsot is könnyebb lenne adni.

2008. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha jól értem,te akkor még"nem végeztél",ahogy írod mikor a párod már igen és ezért színleltél.Ez valóban nem volt túl szép dolog.Érthető,hogy ez nem tetszett neki,mert lehet azt hitte,neked nem volt annyira jó az egész és azért színlelhettél.Próbáljátok ezt megbeszélni mindenképpen,mondd el neki öszintén,hogy miért volt ez,ezt tudom tanácsolni,hogy a jövőben ne legyen több ilyen.
2008. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindig panaszkodóig hogy jutunk el végére együtt

Csak nők színlelhetik a orgazmust hogy ne sértődjön meg a pára!!!!!!!

2008. aug. 8. 00:15
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Tudod itt az a baj,hogy a férfinak elég észrevehető,hogy elélvezett-e (sprema, merevség stb) és nem értem miért csináltad. Nálunk a párommal mindig én megyek el először és utána ő ,mert ő csak akkor szeret elmenni amikor tudja,hogy megadta azt amitszerinte megérdemlek és úgy nyugodtan a lelke ergo. Szerintem ezt beszéljétek meg és mond el miért volt meg hogy volt. Sok sikert!
2008. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp!Létezik olyan(ritkán),hogy száraz orgazmus,tehát a pasi elmegy,de nem jön ki semmi.

A másik pedig,hogy ha a párod elélvezett mit számít?Csinálhattad volna addig még neked is jó!

Beszéld meg vele.Nehéz ám összehangolni,hogy mindkét félnek egyszerre legyen jó,ezt gyakorolni kell,ezért pedig nem haragudhat meg rád!

2008. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit az előző válaszoló írt az picit másféle, az a Lingam masszásnál figyelhető meg leginkább :)
2008. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg létezik,hogy elélvez a férfi,mégsem jön semmi.A páromnál már 3szor is volt 2 évnyi szeretkezés alatt.
2008. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!