Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » En es egy fiu lefekudtunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En es egy fiu lefekudtunk egymassal de nem akartuk h masok is megtudjak de az egyik megtudta es elmondta mindekinek aki nekem fontos. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
nem akartuk elmondani mert hat 7 ev van koztunk es nem szerettem volna ha megtudjak h mit csinaltunk...
2008. aug. 7. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
ami megtörtént azon már sajnos nem tudsz változtatni!de akinek eddig fontos voltál és most megtudta ezt,ezután is fontos leszel!akinek nem,annak ezelött sem száítottál!szerintem!
2008. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat lehet..
2008. aug. 7. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Igaza van az első hozzészólónak: akik igazán a barátaid, ezért nem távolodnak el tőled, lassan feledésbe is fog merülni.

Már csak azt nem értem, hogyan tudódott ki. Kitől terjedt el a hir? Tőled vagy a barátodtól? mert azért nem illik egy ilyen dolgot kitálalni másoknak, főleg, ha még nem is akartad, hogy kitudódjon.

Próbálj meg emelt fejjel járni, és ne szégyenkezz emiatt, hisz gondolom az illető iránt többet is érzel, mint egy kis kaland. Vagy tévednék?

2008. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat en tollem nem,a pasitol se hixem...nem tudom:-s
2008. aug. 7. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis valaki elmondta kettőtök közül, és ha te nem... gondold meg mennyire megbizható ilyen téren. Lehet, hogy szeret kérkedni az ilyen történetekkel, mert kevés férfi van, aki bensőségesként kezeli a kapcsolatot. Szeretnek ám fecsegni, meg nagyzolni(és még a nőkre mondják, hogy pletykások!).
2008. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
63%
Ne haragudj, de ezen előbb kellett volna gondolkodni. Hogy egyáltalán miért feküdtél le egy olyan emberrel, akit nem akarsz felvállalni. Vagy ellenkező esetben miért nem vállalod fel, ha annyira szereted, hogy lefeküdtél vele. Ha ez egy hosszútávú kapcsolat, akkor úgyis tudja mindenki, hogy abban szex is van.
2008. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen prűdnek lenni?!?!?! 'el több vagy kevesebb?!?!?! Ha meg kérdezi vki gúnyosan mond azt neki h igen dugtunk! Tán féltékeny vagy?!?! :D Ez tuti beválik:D
2008. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!