Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a jó az ágyban? Ha a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó az ágyban? Ha a férfi vagy a nő irányit?

Figyelt kérdés
speciel én azt szeretem ha én irányitok, lány vagyok:)szeretem ha én vagyok felül, ha én vagyok kicsit vadabb:P
2008. aug. 7. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem mind a két félnek uralni kell a terepet :D :)
2008. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hogy mi a jo az ágyban,hát az mindenkinek más sztem!ha a párod szereti h irányitod akkor nincs vele semmi gond sztem!
2008. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon változó szerintem. Speciel én az életben nagyon határozott, inkább irányító típus vagyok, azonban az ágyban imádom, ha irányítanak, szeretem megadni magam a kedvesemnek. Azért néha kell, hogy a nő egy kis igazi domina legyen. Megédesíti az együttléteket.

Petranova

2008. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb az ha a nő irányít ,legalábbis nekem úgy jobban teccik a dolog:) :fiú
2008. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legtöbb nő nem szeret és nem is tud irányítani, én szinte vágyom h valaki hozzám méltó legyen egyszer :)
2008. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Kedvesem nagyon szeret lovagolni. Ezt örömmel hagyom, mert nekem is nagyon bejön, szeretem nézni, simogatni nőiesen telt testét és ringó melleit. Szinte hihetetlen, hogy ilyenkor 2-3 orgazmust is átél. Aztán, ha igazán nagy orgazmust akarok, akkor hasrafektetem, és soxor fél óráig is elhúzom.
2008. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!