Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjük el a pettinget?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjük el a pettinget? Hogy kezdeményezzek én mint (nő)?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, még nem voltam fiuval!! Volt eddig 2 pasim, akivel volt petting, és mind nagyon jó volt, majdhogynem 1 hónapja van egy uj barátom, és aludt egyszer már nálam nem volt semmi, jövöhéten valószinüleg én alszom nála.. szeretnék vele pettingelni..mert kezdek szerelmes lenni és hihetetlenül kivánom, de nemtudom hogy hogy kezdeményezzek:) addihg már eljutottunk, hogy csók, és a nyakamat puszilgatta de utána valahogy mindig abbamaradt... elöre is köszööm az összes választ!!
2008. aug. 7. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

nyulj be a polója alá és folyamatosan húzd fenteebb és fentebb, ha okos reafláni fog és ugyanezt teszi.

Nyulj oda a sliccéhez és néz rá szép szemekkel, kérdezd meg tőle, hogy: Szabad?...

2008. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kezdj el matatni a gatyájában egy csók közben, utána meg húzd le a sliccét és játssz vele szépen!
2008. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hálóing egy nagyon ósdi, de itt nagyon hasznos találmány. Vedd fel (vagy még jobb: felejts el hálóruhát vinni és kérj tőle egy nagy pólót) aztán ne végy alá semmit, csak a póló legyen rajtad. Ha egymás mellett vagytok, valahogy mindig feljebb csúszik :) És ha az előttem szólóval, te is huzigálni kezded a felsőjét, ő sem marad tétlen. Aztán már (remélhetően) csak tudja majd, mit is tegyen egy ruhátlan lánnyal...

Sok szerencsét!

2008. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt is megpróbálhatod(amit már én is) hogy ha épp zene megy a gépen vagy rádióban (ott ahol szeretnétek petingelni)És hát hátat fordítasz neki és hát táncolsz (de ugy táncolsz hogy a feneked minél jobban izgassa az ő farkát...és húzgálod fel le fel le a pólód...hogy kezgye érdekelni mi lehet alatta!Hidd el nekem bevált! :D
2008. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia.

nekem is volt ilyen problémám, még az előző barátomnál, 14voltam.

kívántam meg örömet szerettem volna neki szerezni, de nem volt bátorságom elkezdeni.

na jó, most ennyi mesélés elég, térjünk a kérdésed megválaszolására.:):

szerintem tévézzetek v dvdzzetek, mind1, csak feküdjetek, és ha már ez megvan, feküdj mellé, majd mikor csókolóztok, puszilgasd a nyakát majd (ahogy már mondták)nyúlj be a pólója alá...aztán ha úgy érzed, h kezd beindulni, simogasd a gatyája határánál, majd egyszer csak a kezeddel csússz át a combjára úgy h érinted a nemiszervet(vagy környékét), ha ez megvan, simogasd a combját fel-e, belül, majd onnan térj vissza a felsőtestére úgy, hogy megintcsak végigsimogatod a nemiszervét. érezni fogo úgyis, mennyire dudorodik. ha már érzed h keményedik, akkor sztem nyugodtan simizd csak ott lent. :) élvezni fogja, és ha kicsit tapasztalt már, eddigre ő is izgatni fog téged lent.

amint elkezd izgatni, hidd el könnyebb lesz neked is őt.

hajrá, remélem segítettem;)

2008. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!